cherry-shortcodes - en to cs translation catalogue (197 entries)

en: Choose file
cs: Vybrat soubor

en: Insert
cs: Vložit

en: Select images
cs: Vybrat obrázky

en: Add selected images
cs: Přidat vybrané obrázky

en: Please enter a name for new preset
cs: Prosím vložte jméno pro nový vzor

en: New preset
cs: Nový vzor

en: Last used settings
cs: Naposledy použité nastavení

en: All
cs: Vše

en: Content
cs: Obsah

en: Media
cs: Média

en: Other
cs: Jiné

en: None
cs: Žádné

en: Solid
cs: Plná

en: Dotted
cs: Tečkovaná

en: Dashed
cs: Čárkovaná

en: Double
cs: Dvojitá

en: Groove
cs: Rýha

en: Ridge
cs: Hřeben

en: Row
cs: Řádek

en: Type
cs: typ

en: Class
cs: CSS třída

en: Extra CSS class
cs: Speciální CSS třída

en: Anchor
cs: Kotva

en: Row for flexible columns
cs: Řádek pro flexibilní sloupce

en: Column
cs: Sloupec

en: Size
cs: Velikost

en: Offset
cs: Ofset

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: Column content
cs: Obsah sloupce

en: Flexible and responsive columns
cs: Flexibilní a responzivní sloupce

en: Spacer
cs: Místo

en: Icon
cs: Ikonka

en: You can upload custom icon for this button or pick a built-in icon
cs: Můžete nahrát vlastní ikonu pro toto tlačítko anebo použít jednu z nabízených ikon

en: Icon size
cs: Velikost ikony

en: Text color
cs: Barva textu

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Template
cs: Šablona

en: Title
cs: Název

en: Title text color
cs: Barva názvu boxu

en: Dropcap
cs: Iniciála

en: Left
cs: Nalevo

en: Right
cs: napravo

en: Center
cs: Uprostřed

en: Align
cs: zarovnání

en: Button
cs: Tlačítko

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Link
cs: Odkaz

en: Button link
cs: Odkaz tlačítka

en: Default
cs: Základní

en: Success
cs: Úspěch

en: Warning
cs: Varování

en: Style
cs: Styl

en: Centered
cs: Centrováno

en: Is button centered on the page
cs: Je tlačítko centrováno na stránce

en: Fluid
cs: Proměnlivý

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dole

en: Description
cs: Popis

en: Background
cs: Pozadí

en: Button background color
cs: Barva pozadí Tlačítka

en: Button text color
cs: Barva textu tlačítka

en: Same tab
cs: Stejná záložka

en: New tab
cs: Nová záložka

en: Target
cs: Otevřít v

en: Button link target
cs: Cíl odkazu tlačítka

en: Styled button
cs: Stylované tlačítko

en: List
cs: Seznam

en: Posts per page
cs: Článků na stránku

en: Specify number of posts that you want to show. Enter -1 to get all posts
cs: Určete počet článků, které se budou zobrazovat. Vložte - 1 pro zobrazování všech článků

en: Post types
cs: Typy článků

en: Select post types. Hold Ctrl key to select multiple post types
cs: Vybrat typy článků. Podržet klávesu Ctrl pro výběr několika typů zároveň

en: Taxonomy
cs: Taxonomie

en: Select taxonomy to show posts from
cs: Vyberte taxonomii, z níž budou články zobrazovány

en: Terms
cs: Činitelé

en: Select terms to show posts from
cs: Vyberte činitele, z nichž budou generovány články

en: Taxonomy term operator
cs: Operátor činitele taxonomie

en: Authors
cs: Autoři

en: Specify offset to start posts loop not from first post
cs: Specifikovat ofset, aby by smyčka článků nezačala u prvního

en: Descending
cs: Sestupný

en: Ascending
cs: Vzestupný

en: Order
cs: Pořadí

en: Posts order
cs: Pořadí článků

en: Post ID
cs: ID článku

en: Post author
cs: Autor článku

en: Post title
cs: Název článku

en: Post slug
cs: Adresa článku

en: Date
cs: Datum

en: Last modified date
cs: Poslední změna

en: Post parent
cs: Nadřazená stránka

en: Random
cs: Náhodný

en: Comments number
cs: Počet komentářů

en: Menu order
cs: Pořadí v menu

en: Order by
cs: Pořadí podle

en: Order posts by
cs: Pořadí článků podle

en: Published
cs: Publikováno

en: Pending
cs: Čekající

en: Draft
cs: Náčrt

en: Auto-draft
cs: Auto-náčrt

en: Future post
cs: Budoucí článek

en: Private post
cs: Soukromý článek

en: Trashed
cs: vyhozený do koše

en: Any
cs: Každý

en: Post status
cs: Status článku

en: Show only posts with selected status
cs: Ukázat pouze články s vybraným statusem

en: Ignore sticky
cs: Ignorovat zvýrazněné

en: Post content
cs: Obsah článku

en: Posts
cs: Články

en: Post ID's
cs: ID článku

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
cs: Vložte seznam čárkou oddělených ID článků, které chcete zobrazit

en: Custom posts query with customizable template
cs: Vlastní výpis článků s upravitelnou šablonou

en: Tabs
cs: Záložky

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Active tab
cs: Aktivní záložka

en: Select which tab is open by default
cs: vyberte, která záložka bude otevřena defaultně

en: Vertical
cs: Vertikálně

en: Show tabs vertically
cs: Ukázat záložky vertikálně

en: [%prefix_tab title="Title 1"]Content 1[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Title 2"]Content 2[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Title 3"]Content 3[/%prefix_tab]
cs: [%prefix_tab title="Nadpis 1"]Obsah 1[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Nadpis 2"]Obsah 2[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Nadpis 3"]Obsah 3[/%prefix_tab]

en: Tabs container
cs: Tělo záložek

en: Tab
cs: Záložka

en: Tab name
cs: Název záložky

en: Enter tab name
cs: Vložte jméno záložky

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Is this tab disabled
cs: Je tato záložka vypnuta

en: You can use unique anchor for this tab to access it with hash in page url. For example: type here <b%value>Hello</b> and then use url like http://example.com/page-url#Hello. This tab will be activated and scrolled in
cs: V této záložce můžete použít unikátní kotvu, k níž bude odkázáno kódem v URL. Např. sem napište <b%value>Ahoj</b> a potom použijte URL ve tvaru http://example.com/page-url#Ahoj. Tato záložka bude aktivována a skrolována na kotvu.

en: Tab content
cs: Obsah záložky

en: Single tab
cs: Jednotlivá záložka

en: Spoiler title
cs: Název spoileru

en: Text in spoiler title
cs: Text v nadpisu spoileru

en: Open
cs: Otevřít

en: Is spoiler content visible by default
cs: Je obsah spoileru viditelný v základu

en: Choose style for this spoiler
cs: Vybrat styl pro tento spoiler

en: Hidden content
cs: Skrytý obsah

en: Spoiler with hidden content
cs: Spoiler se skrytým obsahem

en: Accordion
cs: Harmonika

en: Accordion with spoilers
cs: Harmonika se spoilery

en: Map height
cs: Výška mapy

en: Controls
cs: Ovládací tlačítka

en: Image
cs: Obrázek

en: Media manager
cs: Správce médií

en: Icon picker
cs: Výběr ikony

en: Filter icons
cs: Filtrovat ikony

en: Please wait
cs: Prosím počkejte

en: Untitled gallery
cs: Galerie bez jména

en: Galleries not found
cs: galerie nenalezeny

en: Manage galleries
cs: Spravovat galerie

en: Reload galleries
cs: Znovu nahrát galerie

en: Horizontal offset
cs: Horizontální ofset

en: Vertical offset
cs: Vertikální ofset

en: Blur
cs: Rozmazat

en: Color
cs: Barva

en: Border width
cs: Šířka okraje

en: Border style
cs: Styl okraje

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Media library
cs: Knihovna médií

en: Recent posts
cs: Nejnovější články

en: Category
cs: Kategorie

en: Select images source
cs: Vyberte zdroj obrázků

en: Select taxonomy
cs: Vyberte taxonomii

en: Add images
cs: přidat obrázky

en: Click the button above and select images.<br>You can select multimple images with Ctrl (Cmd) key
cs: Klikněte na tlačítko nahoře a vyberte obrázky.<br>S použitím klávesy Ctrl (Cmd) můžete vybrat více obrázků najednou

en: Select categories to retrieve posts from.<br>You can select multiple categories with Ctrl (Cmd) key
cs: Vyberte kategorie, z nichž budou generovány články.<br>S použitím klávesy Ctrl (Cmd) můžete vybrat více kategorií najednou

en: Select taxonomy and it's terms.<br>You can select multiple terms with Ctrl (Cmd) key
cs: Vyberte taxonomii a její činitele.<br>S použitím klávesy Ctrl (Cmd) můžete vybrat více činitelů najednou

en: Insert shortcode
cs: Vložit shortkód

en: Search for shortcodes
cs: Hledat v shortkódech

en: Filter by type
cs: Filtrovat podle typu

en: Shortcode not specified
cs: Nespecifikovaný shortcode

en: Live preview
cs: Náhled

en: Click to return to the shortcodes list
cs: Klikněte pro návrat na seznam shortkódů

en: All shortcodes
cs: Všechny shortkódy

en: Examples of use
cs: Příklady použití

en: Click to set this value
cs: Klikněte pro nastavení této hodnoty

en: Preview
cs: Náhled

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: Presets
cs: Vzory

en: Save current settings as preset
cs: Uložit současné nastavení jako vzor

en: Presets not found
cs: Vzory nenalezeny

en: Posts not found
cs: Články nenalezeny

en: Tab title
cs: Název záložky

en: Plugin Settings
cs: Nastavení pluginu

en: Use selected file
cs: Použít vybraný soubor

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Saving
cs: Ukládá se

en: Saved
cs: Uloženo

en: This action will delete all your settings. Are you sure? This action cannot be undone!
cs: Tato akce smaže všechna vaše nastavení. Jste si jistý/á. Tato akce je nevratná!

en: Restore default settings
cs: Obnovit základní nastavení pluginu.

en: Text field
cs: Textový řádek

en: Textarea field
cs: Textové pole

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací políčko

en: Label
cs: Nálepka

en: Color picker
cs: Výběr barev

en: Pick a color
cs: Vybrat barvu

en: For full functionality of this page it is reccomended to enable javascript.
cs: Pro plnou funkčnost této stránky je doporučeno aktivovat javaskript.

en: Settings saved successfully
cs: Nastavení úspěšně uloženo.

en: Settings reseted successfully
cs: Nastavení úspěšně resetováno.

en: option type %s is not callable
cs: možnost typu %s není dosažitelná

en: Title:
cs: Nadpis:
