cherry-shortcodes - en to uk translation catalogue (530 entries)

en: A
uk: А

en: Access denied
uk: У доступі відмовлено

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Accordion with spoilers
uk: Акордеон прихованих текстів

en: Active tab
uk: Активна вкладка

en: Add images
uk: Додайте зображення

en: Add selected images
uk: Додати вибрані зображення

en: Address
uk: Адреса

en: After content
uk: Вміст після

en: Align
uk: Вирівнювання

en: All
uk: Всі

en: All shortcodes
uk: Всі шорткоди

en: Anchor
uk: Якір

en: Animation Delay
uk: Затримка анімації

en: Animation Delay in seconds
uk: Затримка анімації в секундах

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Animation easing.
uk: Послаблення анімації.

en: Animation speed in seconds.(Example: 0.2 or 1)
uk: Швидкість анімації в секундах (наприклад, 0.1 або 1)

en: Any
uk: Будь-який

en: Ascending
uk: Висхідний

en: Authors
uk: Автори

en: Auto
uk: Автоматично

en: Auto-draft
uk: Автоматично створена чернетка

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background image attachment
uk: Закріплення фонового зображення

en: Background image position
uk: Розташування фонового зображення

en: Background image repeat
uk: Повторення фонового зображення

en: Background image size
uk: Розміри зображення тла

en: Banner
uk: Банер

en: Banner Image
uk: Зображення банера

en: Banner Title
uk: Заголовок банера

en: Banner URL
uk: URL банера

en: Banner background color
uk: Колір тла банера

en: Banner content
uk: Текст банера

en: Banner content goes here
uk: Тут буде відображатися текст банера

en: Banner default text color
uk: Стандартний колір тексту банера

en: Banner image URL
uk: Шлях до зображення банера

en: Banner link URL
uk: URL посилання банера

en: Banner text color
uk: Колір тексту банера

en: Banner title
uk: Заголовок банера

en: Before content
uk: Вміст до

en: Blur
uk: Розмиття

en: Border
uk: Край

en: Border color
uk: Колір краю

en: Border radius
uk: Радіус кривини краю

en: Border radius size in px
uk: Радіус кривини краю в пікселях

en: Border style
uk: Стиль краю

en: Border width
uk: Ширина краю

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bottom Center
uk: Внизу посередині

en: Bottom Left
uk: Внизу зліва

en: Bottom Right
uk: Внизу справа

en: Box
uk: Контейнер

en: Box Inner
uk: Внутрішня область

en: Box styling preset
uk: Шаблон оформлення контейнера

en: Button
uk: Кнопка

en: Button background color
uk: Колір тла кнопки

en: Button border radius
uk: Радіус кривини краю кнопки

en: Button display type
uk: Тип відображення кнопки

en: Button fluid position
uk: Рухома позиція кнопки

en: Button hover aniamtion type
uk: Ефект анімації при наведенні вказівника миші

en: Button icon position
uk: Розташування іконки кнопки

en: Button link
uk: Посилання кнопки

en: Button link target
uk: Призначення посилання кнопки

en: Button minimal width
uk: Найменша ширина кнопки

en: Button size preset
uk: Шаблон розміру кнопки

en: Button style preset
uk: Шаблон стилю кнопки

en: Button text
uk: Підпис кнопки

en: Button text color
uk: Колір тексту кнопки

en: Button text description
uk: Стислий опис підпису кнопки

en: Canvas size
uk: Розмір полотна

en: Canvas size in px
uk: Розмір полотна у пікселях

en: Category
uk: Категорія

en: Center
uk: Посередині

en: Centered
uk: Відцентрований

en: Centered Slides
uk: Відцентровані слайди

en: Centered slides mode
uk: Режим відцентрованих слайдів

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Cherry Shortcodes
uk: Шорткоди Cherry

en: Choose file
uk: Оберіть файл

en: Choose how to open the custom tab link
uk: Виберіть, як саме відкриватиметься посилання вкладки

en: Choose slider navigation position
uk: Оберіть розташування навігації слайдера

en: Choose style for these tabs
uk: Оберіть стилі вкладок

en: Choose style for this spoiler
uk: Оберіть оформлення цього прихованого тексту

en: Choose to display a part or full content
uk: Виберіть, скільки вмісту публікації відображати - частково чи повністю.

en: Class
uk: Клас

en: Clear
uk: Порожній ряд

en: Clearing block
uk: Порожній блок

en: Click the button above and select images.<br>You can select multimple images with Ctrl (Cmd) key
uk: Натисніть кнопку вгорі та виберіть зображення. <br>Кілька зображень можна вибрати, затиснувши клавішу Ctrl (Cmd)

en: Click to return to the shortcodes list
uk: Натисніть для повернення до списку шорткодів

en: Click to set this value
uk: Натисніть, щоб встановити таке значення

en: Collapse column paddings
uk: Об'єднати внутрішні відступи стовпців

en: Color
uk: Колір

en: Color picker
uk: Інструмент вибору кольору

en: Column
uk: Стовпець

en: Column Inner
uk: Внутрішня область стовпця

en: Column class
uk: Клас стовпця

en: Column class for each item.
uk: Клас стовпця кожного елемента

en: Column content
uk: Вміст стовпця

en: Comments number
uk: Кількість коментарів

en: Components
uk: Компоненти

en: Contain
uk: Вміщати

en: Content
uk: Вміст

en: Content Length
uk: Довжина вмісту

en: Controls
uk: Керування.

en: Could be "slide", "fade", "cube" or "coverflow" effect
uk: Можна застосувати такі ефекти, як "гортання", "куб" або ж "заповнювати і переходити"

en: Counter
uk: Лічильник

en: Counter delay
uk: Затримка лічильника

en: Counter delay (ms)
uk: Затримка лічильника (у мілісекундах)

en: Cover
uk: Заповнювати

en: Coverflow
uk: Заповнювати і переходити

en: Cropping image height
uk: Висота обрізаного зображення

en: Cropping image width
uk: Ширина обрізаного зображення

en: Cube
uk: Куб

en: Custom CSS class
uk: Користувацький клас CSS

en: Custom posts query with customizable template
uk: Запит користувацьких публікацій з настроюваним шаблоном.

en: Customizable post carousel
uk: Карусель публікацій з користувацькими налаштуваннями

en: Danger
uk: Небезпека

en: Dashed
uk: Пунктир

en: Date
uk: Дата

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Descending
uk: Спадний

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display
uk: Відображати

en: Displaying slider navigation
uk: Відображати навігацію між слайдами

en: Displaying slider pagination
uk: Відображати нумерацію слайдів

en: Dotted
uk: Крапкований

en: Double
uk: Подвійний

en: Draft
uk: Чернетка

en: Draggable map
uk: Карта, яку можна перетягувати

en: Dropcap
uk: Буквиця

en: Dropcap alignment
uk: Вирівнювання буквиці

en: Dropcap background color
uk: Колір тла буквиці

en: Dropcap box
uk: Область буквиці

en: Dropcap text color
uk: Колір тексту буквиці

en: Duration of transition
uk: Тривалість переходу

en: Duration of transition between slides (ms)
uk: Тривалість переходу між слайдами (у мілісекундах)

en: Ease In Back
uk: Послаблення всередину назад

en: Ease In Cubic
uk: Кубічне послаблення всередину

en: Ease In Expo
uk: Експо послаблення всередину

en: Ease In Out Back
uk: Послаблення назовні та всередину назад

en: Ease In Out Cubic
uk: Кубічне послаблення назовні та всередину

en: Ease In Out Expo
uk: Експо послаблення назовні та всередину

en: Ease In Out Quart
uk: Квадратичне послаблення назовні та всередину

en: Ease In Quart
uk: Квадратичне послаблення всередину

en: Ease None
uk: Без послаблення

en: Ease Out Back
uk: Послаблення назовні назад

en: Ease Out Cubic
uk: Кубічне послаблення назовні

en: Ease Out Expo
uk: Експо послаблення назовні

en: Ease Out Quart
uk: Квадратичне послаблення назовні

en: Easing
uk: Послаблення

en: Effect Layout
uk: Макет ефекту

en: Element custom class
uk: Користувацький клас CSS елемента

en: Element custom class. You can use "full-width" class for video
uk: Користувацький клас елемента. Для відео можна вживати клас "full-width"

en: Element opacity value (min - 0; max 1;)
uk: Значення прозорості елемента (від 0 до 1)

en: Element position at the animation start.
uk: Розташування елемента на початку анімації.

en: Element rotation point.
uk: Точка обертання елемента.

en: Element scale value (min - 0; max 10;)
uk: Значення масштабування елемента (від 0 до 10)

en: Enter after custom content
uk: Введіть користувацький вміст, що буде відображатися після

en: Enter banner title
uk: Введіть заголовок банера

en: Enter before custom content
uk: Введіть користувацький вміст, що буде відображатися до

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
uk: Введіть ID публікацій, що будуть відображатися, відділяючи їх комами

en: Enter custom class
uk: Вкажіть користувацький клас CSS

en: Enter here comma-separated list of author's IDs. Example: 1,7,18
uk: Введіть список ID авторів, виділяючи їх комами. Приклад: 1,7,18.

en: Enter tab name
uk: Вкажіть назву вкладки

en: Examples of use
uk: Приклади застосування

en: Extra CSS class
uk: Користувацький клас CSS

en: Extra Large
uk: Дуже великий

en: Extra Small
uk: Дуже малий

en: Extra small devices (Phones)
uk: Дуже малі пристрої (Телефони)

en: Fade
uk: Поступово виділяти

en: Featured image size
uk: Розміри Головного зображення

en: Fill
uk: Заповнювати

en: Fill a parent container?
uk: Заповнювати батьківський контейнер?

en: Filter by type
uk: Фільтрування за типом

en: Filter icons
uk: Фільтрувати іконки

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: Fixed in place
uk: Закріплено у позиції

en: Flexible and responsive columns
uk: Стовпці змінної ширини

en: Flip X
uk: Відобразити горизонтально

en: Flip Y
uk: Відобразити вертикально

en: Fluid
uk: Рухомий

en: Fluid Position
uk: Рухома позиція

en: Font icon color
uk: Колір шрифтової іконки

en: Font size in px (only for font icons)
uk: Розмір шрифту в пікселях (лише для шрифтових іконок)

en: For full functionality of this page it is reccomended to enable javascript.
uk: Для повноцінної роботи сторінки радимо увімкнути javascript.

en: Free Mode sliding
uk: Довільний режим слайдера

en: Full Width
uk: На всю ширину

en: Full content
uk: Увесь вміст

en: Future post
uk: Відкладена публікація

en: Galleries not found
uk: Немає галерей

en: Google Map
uk: Карта Google

en: Google map
uk: Карта Google

en: Grab Cursor
uk: Захопити вказівник миші

en: Gray
uk: Сірий

en: Gray border
uk: Сіра межа

en: Grid
uk: Сітка

en: Groove
uk: Радіальний

en: Height value(px)
uk: Значення висоти (у пікселях)

en: Here you can add value for the rel attribute.
uk: Тут можна вказати значення атрибута rel.

en: Hidden content
uk: Прихований вміст

en: Hide control buttons
uk: Приховати кнопки керування

en: Horizontal Rule
uk: Горизонтальна лінія

en: Horizontal offset
uk: Горизонтальне зміщення

en: Horizontal rule color
uk: Колір горизонтальної лінії

en: Horizontal rule height
uk: Висота горизонтальної лінії

en: Hover animation
uk: Анімація при наведенні вказівника миші

en: IN - posts that have any of selected categories terms<br/>NOT IN - posts that  do not have any of selected terms<br/>AND - posts that have all selected terms
uk: IN - публікації, що відповідають будь-яким з обраних вимог щодо категорії<br/>NOT IN - публікації, що не відповідають жодній з вказаних вимог<br/> AND - публікації, що відповідають усім заданим вимогам

en: Icon
uk: Іконка

en: Icon Color
uk: Колір іконки

en: Icon Position
uk: Розташування іконки

en: Icon picker
uk: Засіб вибору іконки

en: Icon size
uk: Розмір іконки

en: If false, disables scrollwheel zooming on the map. The scrollwheel is enabled by default.
uk: За замовчуванням активоване. При виставленні значення false, масштабування карти коліщатком вимикається.

en: If false, prevents the map from being dragged. Dragging is enabled by default.
uk: За замовчуванням увімкнено. При виставленні параметра false, карту не можна буде перетягувати.

en: Ignore sticky
uk: Ігнорувати закріплені

en: Image
uk: Зображення

en: Indent after
uk: Відступ після

en: Indent after horizontal rule
uk: Відступ після горизонтальної лінії

en: Indent before
uk: Відступ перед

en: Indent before horizontal rule
uk: Відступ перед горизонтальною лінією

en: Info
uk: Інформація

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Initial element angle (min - -360&#176; max 360&#176;)
uk: Початковий кут повороту елемента (від - -360&#176; до 360&#176;)

en: Initial element angle Flip X (X-axis rotation min - -360&#176; max 360&#176;)
uk: Початкове горизонтальне відображення кута повороту елемента (від повороту -360&#176; до 360&#176; по осі Х)

en: Initial element angle Flip Y (Y-axis rotation min - -360&#176; max 360&#176;)
uk: Початкове вертикальне відображення кута повороту елемента (від повороту -360&#176; до 360&#176; по осі Y)

en: Inline
uk: В рядок

en: Inner
uk: Всередині

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert custom icon
uk: Вставити власну іконку

en: Insert shortcode
uk: Вставити шорткод

en: Insert the number of words you want to show in the post content.
uk: Введіть максимальну кількість слів для вмісту публікації, що відображатиметься.

en: Is button centered on the page
uk: Чи центрувати кнопку на сторінці

en: Is button fluid
uk: Визначає, чи кнопка рухома

en: Is spoiler content visible by default
uk: Відображати прихований текст за замовчуванням

en: Is this tab disabled
uk: Цю вкладку висмнено

en: Label
uk: Підпис

en: Landing page
uk: Початкова сторінка

en: Large
uk: Великий

en: Large devices (Desktops)
uk: Великі пристрої (ПК)

en: Last modified date
uk: Дата внесення останніх змін

en: Last used settings
uk: Останні використовувані налаштування

en: Latitude  geographical coordinates
uk: Широта географічних координат

en: Latitude ranges between -90 and 90 degrees, inclusive. Values above or below this range will be clamped to the range [-90, 90]. This means that if the value specified is less than -90, it will be set to -90. And if the value is greater than 90, it will be set to 90.
uk: Широта змінюється від -90 до 90 градусів включно. Значення вище або нижче цього діапазону будуть перетворені в діапазон [-90, 90]. Наприклад, якщо вказане значення менше -90, то воно буде встановлено як -90. І, якщо значення більше 90, то воно буде встановлено як 90.

en: Lazy Load Effect
uk: Ефект повільної появи (Lazy Load)

en: Left
uk: Зліва

en: Line color
uk: Колір лінії

en: Line height
uk: Висота рядка

en: Link
uk: Посилання

en: Link target
uk: Призначення посилання

en: Linked featured image
uk: Головне зображення з посиланням

en: Linked featured image description
uk: Опис головного зображення з посиланням

en: Linked title
uk: Заголовок-посилання

en: Linked title description
uk: Опис заголовку-посилання

en: List
uk: Список

en: List Item
uk: Елемент списку

en: Live preview
uk: Попередній перегляд

en: Longitude geographical coordinates
uk: Довгота географічних координат

en: Longitude ranges between -180 and 180 degrees, inclusive. Values above or below this range will be wrapped so that they fall within the range. For example, a value of -190 will be converted to 170. A value of 190 will be converted to -170. This reflects the fact that longitudes wrap around the globe.
uk: Широта змінюється від -180 до 180 градусів включно. Значення вище або нижче цього діапазону будуть перетворені для потрапляння в діапазон. Наприклад, значення -190 буде встановлено як 170. А значення 190 буде встановлено як -170. Це відображає той факт, що довгота обгортає навколо земну кулю.

en: Loop?
uk: Повторювати відтворення?

en: Manage galleries
uk: Керувати галереями

en: Map Style
uk: Оформлення карти

en: Map height
uk: Висота карти

en: Map height value(px)
uk: Значення висоти карти (у пікселях)

en: Map zoom level
uk: Рівень масштабування карти

en: Marker source
uk: Зображення маркера

en: Media
uk: Медіа

en: Media library
uk: Бібліотека медіафайлів

en: Media manager
uk: Менеджер медіа

en: Medium
uk: Середній

en: Medium devices (Desktops)
uk: Пристрої середнього розміру (ПК)

en: Menu order
uk: Порядок меню

en: Middle Center
uk: Посередині

en: Middle Left
uk: Посередині зліва

en: Middle Right
uk: Посередині справа

en: Min width
uk: Мінімальна ширина

en: Mousewheel Control
uk: Керування коліщатком миші

en: Mousewheel control mode
uk: Режим керування коліщатком миші

en: Multi Row Slides Layout
uk: Макет багаторядного слайдера

en: Muted?
uk: Вимкнути звук?

en: New preset
uk: Новий шаблон

en: New tab
uk: У новій вкладці

en: No
uk: Ні

en: No Repeat
uk: Не повторювати

en: No fixed positions for slides
uk: Не закріплювати позицію слайдів

en: No preset
uk: Немає шаблону

en: None
uk: Жодного

en: Not changed
uk: Без змін

en: Number of slides per view
uk: Кількість слайдів, що відображаються

en: Number slides per group
uk: Кількість слайдів у групі

en: Offset
uk: Зміщення

en: Opacity
uk: Прозорість

en: Open
uk: Відкрити

en: Open featured image in a lightbox?
uk: Відкривати головне зображення в лайтбоксі?

en: Open link in a new window/tab
uk: Відкривати посилання в новому вікні/вкладці

en: Open link in the same window/tab
uk: Відкривати посилання у тому ж вікні/вкладці

en: Order
uk: Порядок

en: Order by
uk: Упорядкувати за

en: Order posts by
uk: Упорядкувати публікації за

en: Other
uk: Інше

en: Out rotation
uk: Зовнішнє обертання

en: Outer
uk: Зовні

en: Pan control
uk: Контроль переміщення

en: Parallax block
uk: Блок паралаксу

en: Parallax container min-height
uk: Мінімальна висота контейнера паралаксу

en: Parallax html video
uk: Html відео

en: Parallax image
uk: Паралакс зображення

en: Parallax invert
uk: Інвертувати паралакс

en: Parallax invert direction move
uk: Напрям руху інвертування паралаксу

en: Parallax speed
uk: Швидкість паралаксу

en: Parallax speed value (s)
uk: Швидкість паралаксу (сек)

en: Part of content
uk: Частина вмісту

en: Pending
uk: Очікує підтвердження

en: Pick a color
uk: Оберіть колір

en: Pivot
uk: Точка обертання

en: Play video on mouse hover
uk: Відтворювати відео при наведенні вказівника миші

en: Please enter a name for new preset
uk: Будь ласка, введіть назву нового шаблону

en: Please select landing page. (Page with anchor navigation menu.)
uk: Будь ласка, виберіть початкову сторінку. (Сторінка з якірним навігаційним меню).

en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

en: Plugin Settings
uk: Налаштування плагіна.

en: Post ID
uk: ID публікації

en: Post ID's
uk: ID публікацій

en: Post author
uk: Автор публікації

en: Post content
uk: Вміст публікації

en: Post parent
uk: Батьківська публікація

en: Post slug
uk: Скорочення (slug) публікації

en: Post status
uk: Статус публікації

en: Post title
uk: Заголовок публікації

en: Post types
uk: Типи публікацій

en: Posted on
uk: Опубліковано

en: Poster
uk: Постер

en: Poster image URL
uk: Шлях до зображення постера

en: Poster image url
uk: Шлях до зображення постера

en: Posts
uk: Публікації

en: Posts not found
uk: Публікацій немає

en: Posts order
uk: Порядок публікацій

en: Posts per page
uk: Кількість публікацій на сторінці

en: Preload?
uk: Дозволити попереднє завантаження?

en: Presets
uk: Шаблони

en: Presets not found
uk: Немає шаблонів

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Primary
uk: Головний

en: Primary border
uk: Головна межа

en: Primary-light
uk: Основний світлий

en: Private post
uk: Приватна публікація

en: Published
uk: Опубліковано

en: Pull
uk: Відступ зліва

en: Push
uk: Відступ справа

en: Random
uk: Випадковий

en: Read More
uk: Детальніше

en: Read more
uk: Детальніше

en: Recent posts
uk: Нещодавні публікації

en: Rel attribute
uk: Атрибут rel

en: Reload galleries
uk: Перезавантажити галереї

en: Repeat All
uk: Повторювати усе

en: Repeat Horizontally
uk: Повторювати горизонтально

en: Repeat Vertically
uk: Повторювати вертикально

en: Restore default settings
uk: Відновити стандартні налаштування

en: Ridge
uk: По краю

en: Right
uk: Справа

en: Row
uk: Ряд

en: Row Inner
uk: Внутрішній ряд

en: Row for flexible columns
uk: Ряд стовпців змінної ширини

en: Same tab
uk: У тій же вкладці

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save current settings as preset
uk: Зберегти поточні налаштування, як шаблон

en: Saved
uk: Збережено

en: Saving
uk: Зберігаємо

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scroll normally
uk: Звичайне прокручування

en: Scroll wheel
uk: Прокручування коліщатком.

en: Search for shortcodes
uk: Шукати шорткоди

en: Secondary
uk: Другорядний

en: Secondary border
uk: Другорядна межа

en: Select Yes to ignore posts that are sticked
uk: Виберіть "Так", щоб пропустити закріплені публікації

en: Select a page:
uk: Оберіть сторінку

en: Select attachment banner image
uk: Оберіть зображення банера

en: Select background image attachment
uk: Виберіть закріплення фонового зображення

en: Select background image position
uk: Виберіть розташування фонового зображення

en: Select background image repeat
uk: Виберіть повторення фонового зображення

en: Select background image size
uk: Оберіть розміри зображення тла

en: Select box background color
uk: Оберіть колір тла контейнера

en: Select box styling preset
uk: Оберіть шаблон оформлення контейнера

en: Select categories to retrieve posts from.<br>You can select multiple categories with Ctrl (Cmd) key
uk: Оберіть категорії відображуваних публікацій.<br>Кілька категорій можна вибрати, затиснувши клавішу Ctrl (Cmd)

en: Select column offset.
uk: Оберіть зміщення стовпця

en: Select column pull.
uk: Оберіть відступ до стовпця зліва

en: Select column push.
uk: Оберіть відступ до стовпця справа

en: Select column width.
uk: Оберіть ширину стовпця

en: Select images
uk: Виберіть зображення

en: Select images source
uk: Виберіть зображення

en: Select marker id attachment
uk: Оберіть файл маркера (id)

en: Select post types. Hold Ctrl key to select multiple post types
uk: Оберіть тип публікацій. Утримуйте натиснутою кнопку Ctrl для вибору кількох типів водночас.

en: Select size for a Featured image
uk: Оберіть розміри головного зображення

en: Select taxonomy
uk: Оберіть таксономію

en: Select taxonomy and it's terms.<br>You can select multiple terms with Ctrl (Cmd) key
uk: Оберіть таксономію та її вимоги. <br>Кілька таксономій можна вибрати, затиснувши клавішу Ctrl (Cmd)

en: Select taxonomy to show posts from
uk: Оберіть таксономію публікацій, що будуть відображатись

en: Select terms to show posts from
uk: Виберіть вимоги, за виконання яких публікації відображатимуться.

en: Select which tab is open by default
uk: Виберіть, яка вкладка відкриватиметься за замовчуванням

en: Set numbers of slides to define and enable group sliding. Useful to use with slidesPerView > 1
uk: Вкажіть кількість слайдів, для яких визначатиметься і застосовуватиметься групування. Стане у нагоді, якщо кількість водночас відображуваних слайдів > 1

en: Settings reseted successfully
uk: Параметри успішно скинуто

en: Settings saved successfully
uk: Параметри успішно збережено

en: Setup dropcap border
uk: Встановіть край буквиці

en: Shortcode not specified
uk: Шорткод не зазначено

en: Shortcode template
uk: Шаблон шорткоду

en: Show children of entered post (enter post ID)
uk: Відображати дочірні елементи вибраної публікації (введіть ID публікації)

en: Show content on mouse hover?
uk: Відтворювати вміст при наведенні вказівника миші

en: Show control button on mouse hover
uk: Відображати кнопки керування при наведенні вказівника миші

en: Show control buttons
uk: Відображати кнопки керування

en: Show only posts with selected status
uk: Відображати публікації з визначеним статусом

en: Show tabs vertically
uk: Відображати вкладки вертикально

en: Simple
uk: Простий

en: Single tab
uk: Одна вкладка

en: Size
uk: Розмір

en: Slide
uk: Гортання

en: Slider Infinite Loop
uk: Безперервний цикл слайдера

en: Slider Loop Mode
uk: Режим циклу слайдера

en: Slider navigation
uk: Навігація між слайдами

en: Slider navigation position
uk: Розташування навігації слайдера

en: Slider pagination
uk: Нумерація слайдів

en: Small
uk: Малий

en: Small description under button text.
uk: Стислий опис під підписом кнопки

en: Small devices (Tablets)
uk: Невеликі пристрої (Планшети)

en: Solid
uk: Суцільний

en: Space Between Slides
uk: Відступ між слайдами

en: Spacer
uk: Пропуск

en: Spacer height
uk: Висота пропуску

en: Special widget with Cherry Shortcodes.
uk: Спеціальний віджет з шорткодами Cherry.

en: Specify number of posts that you want to show. Enter -1 to get all posts
uk: Вкажіть кількість публікацій, що відображатиметься на сторінці. Для відображення всіх публікацій використовуйте значення "-1"

en: Specify number of slides per view
uk: Вкажіть бажану кількість слайдів, що відображатимуться водночас.

en: Specify offset to start posts loop not from first post
uk: Зазначте зміщення, коли публікації не відображаються від початку.

en: Speed time
uk: Тривалість переходу

en: Speed time (ms)
uk: Тривалість переходу (у мілісекундах)

en: Spoiler
uk: Прихований текст

en: Spoiler title
uk: Заголовок прихованого тексту

en: Spoiler with hidden content
uk: Вміст прихованого тексту

en: Start Position
uk: Початкове розташування

en: Style
uk: Стиль

en: Styled button
uk: Стилізована кнопка

en: Styles to apply to each of the default map types. Note that for Satellite/Hybrid and Terrain modes, these styles will only apply to labels and geometry.
uk: Стилі, що будуть застосовані до початкових типів карти. Майте на увазі, що для режиму Супутник/Гібридний перегляд та Земля, стилі будуть застосовані тільки до міток і геометричних елементів.

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Subtitle Color
uk: Колір Підзаголовка

en: Subtitle text
uk: Текст підзаголовка

en: Subtitle text color
uk: Колір тексту підзаголовка

en: Success
uk: Успіх

en: Swiper carousel
uk: Карусель Swiper

en: Tab
uk: Вкладка

en: Tab content
uk: Вміст вкладки

en: Tab name
uk: Назва вкладки

en: Tab title
uk: Заголовок вкладки

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Tabs container
uk: Контейнер вкладок

en: Target
uk: Призначення (target)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Taxonomy term operator
uk: Оператор вимог таксономії

en: Template
uk: Шаблон

en: Template file (*.tmpl) not found
uk: Немає файла шаблону (*.tmpl)

en: Terms
uk: Вимоги

en: Text
uk: Текст

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Text field
uk: Текстове поле (рядок)

en: Text in spoiler title
uk: Заголовок прихованого тексту

en: Text size
uk: Розмір тексту

en: Text size in px
uk: Розмір тексту в пікселях

en: Textarea field
uk: Текстове поле (область)

en: The display options for the Pan control.
uk: Відображати параметри контролю переміщення.

en: The enabled/disabled state of the Zoom control.
uk: Увімкнути/вимкнути режим керування масштабуванням

en: The initial Map zoom level. Required.
uk: Початковий рівень масштабування карти. Необхідне значення.

en: This action will delete all your settings. Are you sure? This action cannot be undone!
uk: Зараз усі ваші налаштування буде видалено. Ви впевнені, що хочете це зробити? Цю дію відмінити не вдасться!

en: This option defines menu item marker.
uk: Цей параметр визначає позначку пункта меню.

en: This shortcode adds show animations on any page element.
uk: З допомогою цього шорткода пова будь-якого елемента сторінки стане анімованою.

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Box
uk: Заголовок коробки

en: Title Color
uk: Колір заголовка

en: Title box
uk: Заголовок коробки

en: Title text
uk: Текст заголовка

en: Title text color
uk: Колір тексту заголовка

en: Title:
uk: Заголовок:

en: To use video from YouTube or Vimeo input video URL. You can also upload video file from media library
uk: Введіть посилання відео для використання відео з YouTube або Vimeo. Ви також можете завантажити відеофайл з медіа-бібліотеки.

en: Top
uk: Угорі

en: Top Center
uk: Угорі посередині

en: Top Left
uk: Угорі зліва

en: Top Right
uk: Угорі справа

en: Trashed
uk: Видалений

en: Type
uk: Тип

en: Type width
uk: Тип ширини

en: Typography
uk: Оформлення

en: URL
uk: Посилання

en: URL or File
uk: Посилання або файл

en: URL to mp4 video-file
uk: Шлях до відео у форматі mp4

en: URL to ogv video-file
uk: Шлях до відео у форматі ogv

en: URL to webm video-file
uk: Шлях до відео у форматі webm

en: Untitled gallery
uk: Галерея без назви

en: Upload box background image
uk: Оберіть зображення тла контейнера

en: Upload parallax image url source
uk: Вкажіть шлях/завантажте паралакс-зображення

en: Use selected file
uk: Використати обраний файл

en: Using Grab Cursor for slider
uk: Використовувати захоплення вказівника миші

en: Using cropped image
uk: Використовувати обрізані зображення

en: Value
uk: Значення

en: Value for counter
uk: Значення лічильника

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Vertical offset
uk: Вертикальне зміщення

en: Vertical spacer between blocks
uk: Вертикальний відступ між блоками

en: Video Autoplay
uk: Автоматичне відтворення відео

en: Video Preview
uk: Попередній перегляд відео

en: Warning
uk: Застереження

en: Wide
uk: Широкий

en: Width of the space between slides(px)
uk: Ширина відступу між слайдами (у пікселях)

en: Width value(px)
uk: Значення ширини (у пікселях)

en: Yes
uk: Так

en: You can link this tab to any webpage. Enter here d URL to switch this tab into link
uk: Для цієї вкладки можна вказати посилання будь-якої веб-сторінки. Вкажіть тут d веб-адресу, щоб вкладка стала посиланням

en: You can upload custom icon for this button or pick a built-in icon
uk: Тут можна завантажити власну іконку для кнопки або вибрати одну з уже доступних.

en: You can use unique anchor for this spoiler to access it with hash in page url. For example: type here <b%value>Hello</b> and then use url like http://example.com/page-url#Hello. This spoiler will be opened and scrolled in
uk: Цьому прихованому тексту можна присвоїти унікальний якір, тоді до нього можна буде повернутись, додавши № в адресу сайту. Наприклад, напишіть тут <b%value>Hello</b> та відкрийте посилання типу http://example.com/page-url#Hello. Сторінка прокрутиться до потрібного місця та відкриється саме цей прихований текст.

en: You can use unique anchor for this tab to access it with hash in page url. For example: type here <b%value>Hello</b> and then use url like http://example.com/page-url#Hello. This tab will be activated and scrolled in
uk: Для надання безпосереднього доступу до цієї вкладки з допомогою # у посиланні сторінки можна використати унікальний якір. Наприклад, напишіть тут <b%value>Hello</b> , а потім перейдіть за посиланням виду http://example.com/page-url#Hello. Сторінка прокрутиться донизу і автоматично відкриється саме ця вкладка

en: Your content goes here
uk: Тут буде відображатися ваш текст

en: Zoom control
uk: Керування масштабуванням

en: [%prefix_col size_md="4"]Column content[/%prefix_col]
    [%prefix_col size_md="4"]Column content[/%prefix_col]
    [%prefix_col size_md="4"]Column content[/%prefix_col]
uk: [%prefix_col size_md="4"]Вміст стовпця[/%prefix_col]
    [%prefix_col size_md="4"]Вміст стовпця[/%prefix_col]
    [%prefix_col size_md="4"]Вміст стовпця[/%prefix_col]

en: [%prefix_col_inner size_md="4"]Column content[/%prefix_col_inner]
    [%prefix_col_inner size_md="4"]Column content[/%prefix_col_inner]
    [%prefix_col_inner size_md="4"]Column content[/%prefix_col_inner]
uk: [%prefix_col_inner size_md="4"]Вміст стовпця[/%prefix_col_inner]
    [%prefix_col_inner size_md="4"]Вміст стовпця[/%prefix_col_inner]
    [%prefix_col_inner size_md="4"]Вміст стовпця[/%prefix_col_inner]

en: [%prefix_spoiler title="Spoiler Title"]Content[/%prefix_spoiler]
    [%prefix_spoiler title="Spoiler Title"]Content[/%prefix_spoiler]
    [%prefix_spoiler title="Spoiler Title"]Content[/%prefix_spoiler]
uk: [%prefix_spoiler title="Заголовок прихованого тексту"]Вміст[/%prefix_spoiler]
    [%prefix_spoiler title="Заголовок прихованого тексту"]Вміст[/%prefix_spoiler]
    [%prefix_spoiler title="Заголовок прихованого тексту"]Вміст[/%prefix_spoiler]

en: [%prefix_tab title="Title 1"]Content 1[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Title 2"]Content 2[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Title 3"]Content 3[/%prefix_tab]
uk: [%prefix_tab title="Заголовок 1"]Вміст 1[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Заголовок 2"]Вміст 2[/%prefix_tab]
    [%prefix_tab title="Заголовок 3"]Вміст 3[/%prefix_tab]

en: container min-height value (px)
uk: Значення мінімальної висоти контейнера паралаксу (у пікселях)

en: mp4 file
uk: файл у форматі mp4

en: ogv file
uk: файл у форматі ogv

en: option type %s is not callable
uk: Пераметр типу %s не підтримується

en: read more
uk: переглянути детальніше

en: webm file
uk: файл у форматі webm
