cherry-team - en to nl_NL translation catalogue (24 entries)

en: Position
nl_NL: Positie

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Descending
nl_NL: Oplopend

en: Ascending
nl_NL: Aflopend

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Posts order
nl_NL: Volgorde berichten

en: None
nl_NL: Geen

en: Post ID
nl_NL: ID bericht

en: Post author
nl_NL: Auteur bericht

en: Post title
nl_NL: Bericht titel

en: Post slug
nl_NL: Slug van het bericht

en: Date
nl_NL: Datum

en: Last modified date
nl_NL: Datum laatste wijziging

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Comments number
nl_NL: Aantal commentaar

en: Menu order
nl_NL: Volgorde menu

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Order posts by
nl_NL: Sorteer berichten op

en: Post ID's
nl_NL: ID's berichten

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
nl_NL: Geef de ID's (komma-gescheiden) van de berichten op die u wilt tonen.

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Extra CSS class
nl_NL: Extra CSS klasse

en: Title
nl_NL: Titel
