cherry-team - en to pl_PL translation catalogue (25 entries)

en: Position
pl_PL: Położenie

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Posts order
pl_PL: Kolejność wpisów

en: None
pl_PL: Żaden

en: Post ID
pl_PL: ID wpisu

en: Post author
pl_PL: Autora wpisu

en: Post title
pl_PL: Tytułu wpisu

en: Post slug
pl_PL: Slug'a wpisu

en: Date
pl_PL: Daty

en: Last modified date
pl_PL: Daty ostatniej modyfikacji

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Comments number
pl_PL: Liczby komentarzy

en: Menu order
pl_PL: Kolejności w menu

en: Order by
pl_PL: Porządkuj według

en: Order posts by
pl_PL: Porządkuj wpisy według

en: Post ID's
pl_PL: ID-ki wpisów

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
pl_PL: Wprowadź, oddzielone przecinkami ID-ki wpisów, które chce wyświetlić

en: Template
pl_PL: Szablon

en: Class
pl_PL: Klasa

en: Extra CSS class
pl_PL: Dodatkowa klasa CSS

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Title
pl_PL: Tytuł
