motopress-cherryframework4 - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Anchor
cs: Kotva

en: Class
cs: CSS třída

en: Extra CSS class
cs: Speciální CSS třída

en: Click to set this value
cs: Klikněte pro nastavení této hodnoty

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content
cs: Obsah
