motopress-cherryframework4 - en to nl_NL translation catalogue (10 entries)

en: None
nl_NL: Geen

en: Anchor
nl_NL: Anker

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Extra CSS class
nl_NL: Extra CSS klasse

en: Click to set this value
nl_NL: Klik om deze waarde in te stellen

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Poster
nl_NL: Aanbieder

en: Content
nl_NL: Inhoud
