motopress-cherryframework4 - en to pl_PL translation catalogue (73 entries)

en: Fixed Width
pl_PL: Ustalona szerokość

en: Full Width
pl_PL: Pełna szerokość

en: Width Type
pl_PL: Typ szerokości

en: Select Width Type
pl_PL: Wybierz typ szerokości

en: None
pl_PL: Żaden

en: Color/Image
pl_PL: Kolor/Zdjęcie

en: Parallax Image
pl_PL: Zdjęcie parallax

en: Parallax Video
pl_PL: Wideo parallax

en: Background Type
pl_PL: Typ tła

en: Select Background Type
pl_PL: Wybierz typ tła

en: Anchor
pl_PL: Kotwica

en: This option defines menu item marker.
pl_PL: Ta opcja definiuje znacznik elementu menu.

en: Class
pl_PL: Klasa

en: Extra CSS class
pl_PL: Dodatkowa klasa CSS

en: Click to set this value
pl_PL: Kliknij, aby ustawić tę wartość

en: No preset
pl_PL: Brak presetów

en: Primary
pl_PL: Podstawowe

en: Secondary
pl_PL: Dodatkowe

en: Gray
pl_PL: Szary

en: Primary border
pl_PL: Podstawowe obramowanie

en: Secondary border
pl_PL: Dodatkowe obramowanie

en: Gray border
pl_PL: Szare obramowanie

en: Styling preset
pl_PL: Preset stylizacji

en: Select styling preset
pl_PL: Wybierz preset stylizacji

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Select background color
pl_PL: Wybierz kolor tła

en: Background Image
pl_PL: Obrazek w tle

en: Upload background image
pl_PL: Prześlij obrazek w tle

en: Top Left
pl_PL: Góra lewo

en: Top Center
pl_PL: Góra centrum

en: Top Right
pl_PL: Góra prawo

en: Middle Left
pl_PL: Środek lewo

en: Middle Center
pl_PL: Środek centrum

en: Middle Right
pl_PL: Środek prawo

en: Bottom Left
pl_PL: Dół lewo

en: Bottom Center
pl_PL: Dół centrum

en: Bottom Right
pl_PL: Dół prawo

en: Background image position
pl_PL: Pozycja obrazka w tle

en: Select background image position
pl_PL: Wybierz pozycję obrazka w tle

en: No Repeat
pl_PL: Brak powtórzeń

en: Repeat All
pl_PL: Powtórz wszystko

en: Repeat Horizontally
pl_PL: Powtórz poziomo

en: Repeat Vertically
pl_PL: Powtórz pionowo

en: Background image repeat
pl_PL: Powtórzenie obrazka w tle

en: Select background image repeat
pl_PL: Wybierz powtórzenie obrazka w tle

en: Scroll normally
pl_PL: Przewiń normalnie

en: Fixed in place
pl_PL: Zatrzymane w miejscu

en: Background image attachment
pl_PL: Załącznik obrazka w tle

en: Select background image attachment
pl_PL: Wybierz załącznik obrazka w tle

en: Cover
pl_PL: Okładka

en: Contain
pl_PL: Zawierać

en: Background image size
pl_PL: Rozmiar obrazka w tle

en: Select background image size
pl_PL: Wybierz rozmiar obrazka w tle

en: Parallax speed
pl_PL: Szybkość parallax

en: Parallax speed value (s)
pl_PL: Wartość szybkości parallax (s)

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Parallax invert
pl_PL: Inwertowanie parallax

en: Parallax invert direction move
pl_PL: Kierunek przesuwania inwertowania parallax

en: Parallax container min-height
pl_PL: Kontener parallax o minimalnej wysokości

en: Container min-height value (px)
pl_PL: Wartość minimalnej wysokości kontenera (px)

en: Upload poster image
pl_PL: Prześlij poster zdjęcia

en: mp4 file
pl_PL: plik mp4

en: URL to mp4 video-file
pl_PL: URL dla pliku wideo o formacie mp4

en: webm file
pl_PL: plik webm

en: URL to webm video-file
pl_PL: URL dla pliku wideo o formacie webm

en: ogv file
pl_PL: plik ogv

en: URL to ogv video-file
pl_PL: URL dla pliku wideo o formacie ogv

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Extra small devices (Phones)
pl_PL: Ekstra małe urządzenia (Telefony)

en: Small devices (Tablets)
pl_PL: Małe urządzenia (Tablety)

en: Medium devices (Desktops)
pl_PL: Średnie urządzenia (Desktopy)

en: Large devices (Desktops)
pl_PL: Duże urządzenia (Desktopy)
