motopress-cherryframework4 - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: Full Width
uk: На всю ширину

en: Width Type
uk: Ширина типу

en: Select Width Type
uk: Виберіть тип ширини

en: None
uk: Жодного

en: Color/Image
uk: Колір/зображення

en: Parallax Image
uk: Паралакс зображення

en: Parallax Video
uk: Паралакс відео

en: Background Type
uk: Тип фону

en: Select Background Type
uk: Оберіть тип фону

en: Anchor
uk: Якір

en: This option defines menu item marker.
uk: Цей параметр визначає позначку пункта меню.

en: Class
uk: Клас

en: Extra CSS class
uk: Користувацький клас CSS

en: Click to set this value
uk: Натисніть, щоб встановити таке значення

en: No preset
uk: Немає шаблону

en: Primary
uk: Головний

en: Secondary
uk: Другорядний

en: Gray
uk: Сірий

en: Primary border
uk: Головна межа

en: Secondary border
uk: Другорядна межа

en: Gray border
uk: Сіра межа

en: Styling preset
uk: Шаблон оформлення контейнера

en: Select styling preset
uk: Оберіть шаблон оформлення контейнера

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Select background color
uk: Оберіть колір тла

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Upload background image
uk: Оберіть зображення тла контейнера

en: Top Left
uk: Угорі зліва

en: Top Center
uk: Угорі посередині

en: Top Right
uk: Угорі справа

en: Middle Left
uk: Посередині зліва

en: Middle Center
uk: Посередині

en: Middle Right
uk: Посередині справа

en: Bottom Left
uk: Внизу зліва

en: Bottom Center
uk: Внизу посередині

en: Bottom Right
uk: Внизу справа

en: Background image position
uk: Розташування фонового зображення

en: Select background image position
uk: Виберіть розташування фонового зображення

en: No Repeat
uk: Не повторювати

en: Repeat All
uk: Повторювати усе

en: Repeat Horizontally
uk: Повторювати горизонтально

en: Repeat Vertically
uk: Повторювати вертикально

en: Background image repeat
uk: Повторення фонового зображення

en: Select background image repeat
uk: Виберіть повторення фонового зображення

en: Scroll normally
uk: Звичайне прокручування

en: Fixed in place
uk: Закріплено у позиції

en: Background image attachment
uk: Закріплення фонового зображення

en: Select background image attachment
uk: Виберіть закріплення фонового зображення

en: Auto
uk: Автоматично

en: Cover
uk: Заповнювати

en: Contain
uk: Вміщати

en: Background image size
uk: Розміри зображення тла

en: Select background image size
uk: Оберіть розміри зображення тла

en: Parallax speed
uk: Швидкість паралаксу

en: Parallax speed value (s)
uk: Швидкість паралаксу (сек)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Parallax invert
uk: Інвертувати паралакс

en: Parallax invert direction move
uk: Напрям руху інвертування паралаксу

en: Parallax container min-height
uk: Мінімальна висота контейнера паралаксу

en: Container min-height value (px)
uk: Значення мінімальної висоти контейнера паралаксу (у пікселях)

en: Poster
uk: Постер

en: Upload poster image
uk: Вкажіть шлях/завантажте паралакс-зображення

en: mp4 file
uk: файл у форматі mp4

en: URL to mp4 video-file
uk: Шлях до відео у форматі mp4

en: webm file
uk: файл у форматі webm

en: URL to webm video-file
uk: Шлях до відео у форматі webm

en: ogv file
uk: файл у форматі ogv

en: URL to ogv video-file
uk: Шлях до відео у форматі ogv

en: Content
uk: Вміст

en: Extra small devices (Phones)
uk: Дуже малі пристрої (Телефони)

en: Small devices (Tablets)
uk: Невеликі пристрої (Планшети)

en: Medium devices (Desktops)
uk: Пристрої середнього розміру (ПК)

en: Large devices (Desktops)
uk: Великі пристрої (ПК)
