photo-gallery - en to nl translation catalogue (826 entries)

en: Leave A Review?
nl: Laat een review?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
nl: We hopen dat je hebt genoten van het gebruik van WordPress %s! Zou u overwegen het verlaten van ons een review op WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
nl: Tuurlijk! Ik zou graag willen!

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een recensie achtergelaten

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Never show again
nl: Nooit meer tonen

en: Hey! How's It Going?
nl: Hey! Hoe gaat het?

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
nl: Dank u voor het gebruiken van WordPress %s! Wij hopen dat u alles wat u nodig hebt gevonden, maar als je vragen hebt:

en: Check out User Guide
nl: Check out Gebruikershandleiding

note: Name of the plugin
en: Photo Gallery
nl: Fotogallerij

note: Description of the plugin
en: This plugin is a fully responsive gallery plugin with advanced functionality.  It allows having different image galleries for your posts and pages. You can create unlimited number of galleries, combine them into albums, and provide descriptions and tags.
nl: Deze plugin is een volledig responsief galerij plugin met geavanceerde functionaliteit. Het maakt het mogelijk met verschillende foto albums voor je berichten en pagina's. U kunt onbeperkt aantal galeries te maken, combineer ze in albums, en zorgen voor beschrijvingen en labels.

en: Add Galleries/Images
nl: Voeg Galleries / Images

en: Options
nl: Opties

en: Themes
nl: Thema's

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Ratings
nl: Waarderingen

en: Generate Shortcode
nl: Genereren Shortcode

en: Featured Plugins
nl: Aanbevolen Plugins

en: Featured Themes
nl: Aanbevolen Thema's

en: Photo Gallery Add-ons
nl: Fotogalerij Add-ons

en: field is required.
nl: veld is verplicht.

en: You must select an image file.
nl: U moet een image-bestand te selecteren.

en: You must select an audio file.
nl: U moet een audiobestand te selecteren.

en: You do not have Instagram CLIENT_ID. Input its value in Options->Embed options.
nl: Je hoeft niet Instagram CLIENT_ID. Input zijn waarde in opties Opties> insluiten.

en: Instagram recent post number must be between 1 and 33.
nl: Instagram recente post nummer moet tussen 1 en 33.

en: The gallery is not empty. Please delete all the images first.
nl: De galerie is niet leeg. Verwijder eerst alle beelden.

en: Please enter url to embed.
nl: Vul de url insluiten.

en: Error: cannot get response from the server.
nl: Fout: kan reactie van de server te krijgen.

en: Error: something wrong happened at the server.
nl: Fout: iets fout gebeurd bij de server.

en: Error
nl: Fout

en: Show order column
nl: Toon ordekolom

en: Hide order column
nl: Verbergen ordekolom

en: Selected
nl: Gekozen

en: Items Succesfully Saved.
nl: Items Succesvol Opgeslagen.

en: Item Succesfully Recovered.
nl: Punt Succesvol Hersteld.

en: Item Succesfully Published.
nl: Punt Succesvol gepubliceerd.

en: Item Succesfully Unpublished.
nl: Punt Succesvol Onuitgegeven.

en: Item Succesfully Deleted.
nl: Punt Succesvol Deleted.

en: You must select at least one item.
nl: U moet minstens één item te selecteren.

en: Items Succesfully resized.
nl: Items Succesvol verkleind.

en: Watermarks Succesfully Set.
nl: Watermerken Succesvol Set.

en: Items Succesfully Reset.
nl: Items Succesvol Reset.

en: This is not a valid email address.
nl: Dit is geen geldig emailadres.

en: There are no images matching your search.
nl: Er zijn geen beelden die overeenkomen met uw zoekopdracht.

en: Select Tag.
nl: Selecteer Tag.

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
nl: Fotogalerij plugin autoupdate interval.

en: Photo Gallery Facebook
nl: Fotogalerij Facebook

en: Photo Gallery Facebook is an add-on, which helps to display Facebook photos and videos within Photo Gallery plugin. You can create Facebook-only galleries, embed individual images and videos or include Facebook albums within mixed type albums.
nl: Fotogalerij Facebook is een add-on, die helpt bij Facebook foto's en video's binnen Photo Gallery plugin weer te geven. U kunt alleen Facebook-galerijen, insluiten individuele foto's en video's te maken of onder Facebook-albums in gemengde albums.

en: NextGen Gallery Import to Photo Gallery
nl: NextGen Gallery importeren naar Photo Gallery

en: This addon integrates NextGen with Photo Gallery allowing to import images and related data from NextGen to use with Photo Gallery
nl: Deze addon integreert NextGen met Photo Gallery het mogelijk maakt om foto's en gerelateerde gegevens importeren uit NextGen te gebruiken met Photo Gallery

en: Photo Gallery Export/Import helps to move created galleries and albums from one site to another. This way you can save the gallery/album options and manual modifications.
nl: Photo Gallery Export / Import helpt gemaakt galerijen en albums van de ene site naar de andere. Deze manier kunt u de galerie / album opties en handmatige wijzigingen op te slaan.

en: GET THIS ADD ON
nl: KRIJG DEZE ADD ON

en: Items Succesfully Published.
nl: Items Succesvol gepubliceerd.

en: Items Succesfully Unpublished.
nl: Succesvol gepubliceerde artikelen.

en: Item Succesfully Saved.
nl: Item succesvol opgeslagen.

en: Error. Please install plugin again.
nl: Fout. Installeer opnieuw plugin.

en: Ordering Succesfully Saved.
nl: Bestellen Succesvol opgeslagen.

en: Items Succesfully Deleted.
nl: Succesvol Verwijderde items.

en: Thumb Succesfully Resized
nl: Duim Succesvol Resized

en: Logout of your app
nl: Logout van uw app

en: Log into Facebook with your app
nl: Log in op Facebook met uw app

en: View your application's settings.
nl: Bekijk de instellingen van uw toepassing.

en: Albums/Galleries
nl: Albums / Galleries

en: Name
nl: Naam

en: Slug
nl: Naaktslak

en: This section allows you to create, edit and delete albums.
nl: Dit gedeelte kunt u maken, bewerken en verwijderen van albums.

en: Read More in User Manual
nl: Lees meer in de gebruikershandleiding

en: Add new
nl: Nieuw

en: Changes made in this table should be saved.
nl: Wijzigingen in deze tabel moet worden opgeslagen.

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Save Order
nl: Bestelling opslaan

en: Publish
nl: Publiceren

en: Do you want to delete selected items?
nl: Wilt u de geselecteerde items wilt verwijderen?

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Order
nl: Bestellen

en: Author
nl: Auteur

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Edit
nl: Bewerk

en: This section allows you to add/edit album.
nl: Dit gedeelte kunt u / bewerken album toe te voegen.

en: Manual
nl: Handboek

en: Save
nl: Opslaan

en: Apply
nl: Toepassen

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Name:
nl: Naam:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Published:
nl: Gepubliceerd:

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Preview image:
nl: Voorbeeld afbeelding:

en: Add Preview Image
nl: Voeg voorbeeldafbeelding toeg

en: Albums And Galleries:
nl: Albums en galeries:

en: Add Images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Add Albums/Galleries
nl: Voeg Albums / Galleries

en: None
nl: Niets

en: Cube Horizontal
nl: Kubus Horizontale

en: Cube Vertical
nl: Kubus Verticale

en: Fade
nl: Vervagen

en: Slice Horizontal
nl: Slice Horizontale

en: Slice Vertical
nl: Slice Verticale

en: Slide Horizontal
nl: Schuif Horizontale

en: Slide Vertical
nl: Slide Verticale

en: Scale Out
nl: Uitvergroten

en: Scale In
nl: Schaal

en: Block Scale
nl: Blok Schaal

en: Kaleidoscope
nl: Caleidoscoop

en: Fan
nl: Ventilator

en: Blind Horizontal
nl: Blind Horizontale

en: Blind Vertical
nl: Blind Verticale

en: Random
nl: Toevallig

en: Display
nl: Beeldscherm

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Masonry
nl: Metselwerk

en: Mosaic
nl: Mozaïek

en: Slideshow
nl: Diapresentatie

en: Image Browser
nl: Afbeelding Browser

en: Compact Album
nl: Compacte Album

en: Masonry Album
nl: Metselwerk Album

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Theme:
nl: Thema:

en: Select Theme
nl: Selecteer Thema

en: Select Gallery
nl: Selecteer Galerij

en: The selected album expanded content will be displayed.
nl: De geselecteerde album uitgebreide inhoud zal worden weergegeven.

en: Select Album
nl: Selecteer Album

en: Sort images by:
nl: Beelden sorteren op:

en: Title
nl: Titel

en: Date
nl: Datum

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Size
nl: Grootte

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Order images:
nl: Bestelt beelden:

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Show search box:
nl: Toon zoekvak:

en: Search box width:
nl: Zoekvak breedte:

en: Show tag box:
nl: Toon tag vierkant:

en: Show "Order by" dropdown list:
nl: Toon Order door keuzelijst:

en: Masonry:
nl: Metselwerk:

en: Image thumbnail width:
nl: Miniatuur breedte:

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Max. number of image columns:
nl: Max. aantal image kolommen:

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Mosaic thumbnails do not have fixed size, but are proportional to the width of the parent container. This option keeps thumbs to look nice when viewed with very large or very small screen. Prevents zooming of thumbs.
nl: Mosaic miniaturen hebben geen vaste grootte, maar zijn evenredig met de breedte van de bovenliggende container. Deze optie zorgt ervoor dat miniaturen er leuk uitzien wanneer bekeken op een zeer groot of zeer klein scherm. Dit voorkomt het inzoomen op de miniaturen.

en: Resizable mosaic
nl: Resizable mozaïek

en: Percentage of container's width
nl: Percentage van de breedte container

en: Total width of mosaic:
nl: Totale breedte van mozaïek:

en: Max. number of image columns:
nl: Max. aantal image kolommen:

en: If you want to display all images you should leave it blank or insert 0.
nl: Als u alle afbeeldingen weer te geven moet u het leeg te verlaten of plaats 0.

en: Images per page:
nl: Afbeeldingen per pagina:

en: Image title:
nl: Afbeelding titel:

en: Show on hover
nl: Toon op hover

en: Always show
nl: Altijd tonen

en: Don't show
nl: Niet tonen

en: Enable pagination:
nl: Activeer paginering:

en: Load More
nl: Meer laden

en: Images per load:
nl: Beelden per lading:

en: Maximum values for thumbnail dimension.
nl: Maximale waarden voor verkleinde dimensie.

en: Image Thumbnail dimensions:
nl: Thumbnail image afmetingen:

en: Max. number of album columns:
nl: Max. aantal album kolommen:

en: If you want to display all albums you should leave it blank or insert 0.
nl: Als u alle albums weer te geven moet u het leeg te verlaten of plaats 0.

en: Albums per page:
nl: Albums per pagina:

en: Album title:
nl: Albumtitel:

en: Maximum values for album thumb width and height.
nl: Maximale waarden voor album duim breedte en hoogte.

en: Album Thumbnail dimensions:
nl: Album Thumbnail afmetingen:

en: The gallery images view type in the album.
nl: De galerie afbeeldingen weer te geven soort in het album.

en: Album view type:
nl: Album view soort:

en: percent
nl: procent

en: Maximum values for thumbnail width and height.
nl: Maximale waarden voor verkleinde breedte en hoogte.

en: Image thumbnail dimensions:
nl: Miniatuur afmetingen:

en: Albums per load:
nl: Albums per lading:

en: Maximum value for album thumbnail width.
nl: Maximale waarde voor album thumbnail breedte.

en: Album Thumbnail width:
nl: Album Thumbnail breedte:

en: Maximum value for thumbnail width.
nl: Maximale waarde voor de miniatuur breedte.

en: Album row height:
nl: Album rijhoogte:

en: If you disable description only the title of the album will be displayed.
nl: Als u beschrijving uitschakelen alleen de titel van het album wordt weergegeven.

en: Enable album description:
nl: Activeer album beschrijving:

en: Album thumbnail dimensions:
nl: Album thumbnail afmetingen:

en: Image thumbnail width:
nl: Miniatuur breedte:

en: Resizable mosaic:
nl: Resizable mozaïek:

en: Maximum value for image width.
nl: Maximale waarde voor het breedte.

en: Enable image title:
nl: Activeer afbeeldingstitel:

en: Enable image description:
nl: Activeer afbeeldingsbeschrijving:

en: Load more
nl: Meer laden

en: Slideshow Effect:
nl: Diapresentatie effect:

en: Interval between two images.
nl: Interval tussen twee beelden.

en: Time interval:
nl: Tijdsinterval:

en: Maximum values for slideshow width and height.
nl: Maximale waarden voor diapresentatie breedte en hoogte.

en: Slideshow dimensions:
nl: Diapresentatie afmetingen:

en: Enable Autoplay:
nl: Activeer automatisch afspelen:

en: Enable Shuffle:
nl: Activeer Shuffle:

en: Enable control buttons:
nl: Activeer bedieningsknoppen:

en: Enable slideshow filmstrip view
nl: Activeer diapresentatie filmstrip weergave

en: Enable slideshow filmstrip:
nl: Activeer slideshow filmstrip:

en: Slideshow Filmstrip size:
nl: Diapresentatie filmstrip grootte:

en: Max. number of carousel images:
nl: Max. aantal carrousel beelden:

en: Enable Image Title:
nl: Activeer Afbeelding Titel:

en: Image title position on slideshow
nl: Afbeeldingstitel positie in diapresentatie

en: Title Position:
nl: Titel Positie:

en: Display image title based on the slideshow dimensions.
nl: Toon afbeeldingstitel gebaseerd op de grootte van de diapresentatie

en: Full width title:
nl: Volle breedte titel:

en: Enable Image Description:
nl: Enable afbeeldingsbeschrijving:

en: Image description position on slideshow
nl: Afbeeldingsbeschrijving positie in diapresentatie

en: Description Position:
nl: Beschrijving Positie:

en: Enable Slideshow Music:
nl: Activeer diapresentatie muziek:

en: Enter absolute audio file url or add file from Options page.
nl: Voer absolute audiobestand url of voeg bestand vanaf pagina Opties.

en: Music url:
nl: Muziek url:

en: Maximum values for carousel width and height.
nl: Maximale waarden voor carrousel breedte en hoogte.

en: Carousel dimensions:
nl: Carrousel afmetingen:

en: Carousel image ratio:
nl: Carrousel beeldverhouding:

en: Fixed width:
nl: Vaste breedte:

en: Next/Previous buttons:
nl: Volgende / vorige knoppen:

en: Play/Pause button:
nl: Play-knop / Pauze:

en: Thumb click action:
nl: Thumb klik actie:

en: Open lightbox
nl: Open lichttafel

en: Redirect to url
nl: Redirect naar URL

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Open new window when redirecting.
nl: Opent nieuw venster wanneer omgeleid.

en: Open in new window:
nl: Opent in een nieuw venster:

en: Enable full width feature for the lightbox.
nl: Activeer volle breedte-functie voor de lichtbak.

en: Full width lightbox:
nl: Volle breedte lichttafel:

en: Maximum values for lightbox width and height.
nl: Maximale waarden voor lichttafel breedte en hoogte.

en: Lightbox dimensions:
nl: Lightbox afmetingen:

en: Lightbox slideshow effect.
nl: Lichtbak diapresentatie effect.

en: Enable filmstrip view for images
nl: Activeer filmstrip weergave voor afbeeldingen

en: Enable filmstrip in lightbox:
nl: Activeer filmstrip in lichttafel:

en: Filmstrip size:
nl: Filmstrip grootte:

en: Display hit counter:
nl: Weer te geven hit counter:

en: Enable control buttons in lightbox
nl: Activeer bedieningsknoppen in lightbox

en: Enable fullscreen view for images
nl: Activeer volledig-scherm-weergave voor afbeeldingen

en: Enable fullscreen:
nl: Activeer volledig scherm:

en: Enable title, description for images
nl: Activeer titel, beschrijving voor afbeeldingen

en: Enable info:
nl: Activeer info:

en: Display info by default:
nl: Tonen info standaard:

en: Display image information based on the lightbox dimensions.
nl: Beeldweergave informatie op basis van de lichtbak dimensies.

en: Full width info:
nl: Volle breedte info:

en: Enable rating for images
nl: Activeer waardering voor afbeeldingen

en: Enable rating:
nl: Activeer waardering:

en: Enable comments for images
nl: Activeer reacties voor afbeeldingen

en: Enable comments:
nl: Activeer reacties:

en: Enable Facebook share button for images
nl: Activeer Facebook share-knop voor foto's

en: Enable Facebook button:
nl: Activeer Facebook-knop:

en: Enable Twitter share button for images
nl: Activeer Twitter Share knop voor afbeeldingen

en: Enable Twitter button:
nl: Activeer Twitter-knop:

en: Enable Google+ share button for images
nl: Activeer Google+ Share knop voor foto's

en: Enable Google+ button:
nl: Activeer Google+ knop:

en: Enable Pinterest share button for images
nl: Activeer Pinterest Share knop voor afbeeldingen

en: Enable Pinterest button:
nl: Activeer Pinterest-knop:

en: Enable Tumblr share button for images
nl: Activeer Tumblr Share-knop voor afbeeldingen

en: Enable Tumblr button:
nl: Activeer Tumblr knop:

en: Advertisement Type:
nl: Advertentie Type:

en: Text
nl: Tekst

en: Image
nl: Afbeelding

en: Enter absolute url
nl: Voer absolute url

en: Advertisement link:
nl: Advertentie link:

en: Enter absolute image file url or add file from Options page.
nl: Voer absolute beeldbestand url of voeg bestand vanaf pagina Opties.

en: Advertisement url:
nl: Advertentie url:

en: Maximum values for watermark image width and height.
nl: Maximale waarden voor het watermerk breedte en hoogte.

en: Advertisement dimensions:
nl: Advertentie afmetingen:

en: Advertisement text:
nl: Advertentie tekst:

en: Advertisement font size:
nl: Advertentie lettergrootte:

en: Advertisement font style:
nl: Advertentie lettertype:

en: Advertisement color:
nl: Advertentie kleur:

en: Value must be between 0 to 100.
nl: Waarde moet tussen 0 en 100 liggen.

en: Advertisement opacity:
nl: Advertentie dekking:

en: Advertisement Position:
nl: Advertentie Positie:

en: Generate
nl: Genereren

en: Shortcode
nl: Korte code

en: PHP function
nl: PHP functie

en: There is no shortcode with such ID!
nl: Er is geen shortcode met zo'n ID!

en: Image thumbnail height:
nl: Miniatuur hoogte:

en: Number of image rows:
nl: Aantal image rijen:

en: This section allows you to manage the image comments.
nl: Deze sectie stelt u in staat om het beeld opmerkingen beheren.

en: Gallery
nl: Galerij

en: Comment
nl: Commentaar

en: Email
nl: E-mail

en: You can't crop this type of image.
nl: U kunt niet bijsnijden dit type beeld.

en: The thumbnail successfully croped.
nl: De miniatuur succes croped.

en: Select the area for the thumbnail.
nl: Selecteer het gebied voor de miniatuur.

en: Grayscale
nl: Grijstinten

en: Negative
nl: Negatief

en: Removal
nl: Verwijdering

en: Slate
nl: Leisteen

en: Saturate
nl: Verzadigen

en: Do you want to reset the image?
nl: Wilt u het beeld opnieuw in te stellen?

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Press for result
nl: Pers voor resultaat

en: This section allows you to create, edit and delete galleries.
nl: Dit gedeelte kunt u maken, bewerken en verwijderen galeries.

en: Galleries
nl: Galeries

en: Images count
nl: Afbeeldingen tellen

en: Edit gallery
nl: Galerij bewerken

en: Create new gallery
nl: Maak een nieuwe galerie

en: This section allows you to add/edit gallery.
nl: Dit gedeelte kunt u / bewerken galerie toevoegen.

en: Crop
nl: Gewas

en: Mixed
nl: Gemengd

en: Instagram only
nl: Alleen Instagram

en: Instagram username:
nl: Instagram gebruikersnaam:

en: Number of Instagram recent posts to add to gallery:
nl: Aantal Instagram recente berichten toe te voegen aan galerie:

en: Instagram embed type:
nl: Instagram soort embed:

en: Content
nl: Inhoud

en: Whole post
nl: Hele bericht

en: Gallery autoupdate option:
nl: Gallery autoupdate optie:

en: No update
nl: Er geen update

en: Add new media, keep old ones published.
nl: Voeg nieuwe media toe, laat oude gepubliceerd.

en: Add new media, unpublish old ones.
nl: Voeg nieuwe media toe, haal oude offline.

en: Images limit:
nl: Beelden te beperken:

en: Gallery autoupdate option:
nl: Gallery autoupdate optie:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Published:
nl: Gepubliceerd:

en: Bulk Embed
nl: Bulk insluiten

en: Set Watermark
nl: Stel Watermark

en: Recreate Thumbnail
nl: Recreëren Thumbnail

en: Add tag
nl: Tag toevoegen

en: Add to gallery
nl: Voeg toe aan galerie

en: Enter YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook, Flickr or Dailymotion URL here.
nl: Voer YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook, Flickr of Dailymotion URL hier.

en: Help
nl: Helpen

en: Close
nl: Sluiten

en: example:
nl: voorbeeld:

en: Add
nl: Toevoegen

en: to the end of URL if you want to embed the whole Instagram post, not only its content.
nl: aan het einde van de URL als u de hele Instagram post, niet alleen de inhoud insluiten.

en: Photo URL example:
nl: Foto URL Bijvoorbeeld:

en: Video URL example:
nl: Video-URL Bijvoorbeeld:

en: Note that media must have public privacy.
nl: Merk op dat de media de publieke privacy moet hebben.

en: URL example:
nl: URL voorbeeld:

en: Bulk embed from:
nl: Bulk embed uit:

en: username:
nl: gebruikersnaam:

en: embed type:
nl: embed soort:

en: Images limit:
nl: Beelden te beperken:

en: Resize images to:
nl: Resize beelden aan:

en: The maximum size of resized image.
nl: De maximale grootte van de gewijzigde beelden.

en: Alt/Title
nl: Alt/Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: This section allows you to change settings for different views and general options.
nl: Dit gedeelte kunt u de instellingen voor de verschillende standpunten en de algemene opties te wijzigen.

en: Edit options
nl: Opties bewerken

en: Reset all options
nl: Reset alle opties

en: Global options
nl: Globale opties

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Lightbox
nl: Lichtbak

en: Album options
nl: Album opties

en: Thumbnail options
nl: Miniatuur opties

en: Image options
nl: Afbeelding opties

en: Social options
nl: Sociale opties

en: Images directory:
nl: Afbeeldingen overzicht:

en: Input an existing directory inside the Wordpress directory to store uploaded images.<br />Old directory content will be moved to the new one.
nl: Ingang van een bestaande map in de Wordpress directory om geüploade afbeeldingen op te slaan. <br /> Oude directory inhoud zal naar de nieuwe worden verplaatst.

en: Image dimensions:
nl: Afbeelding afmetingen:

en: The maximum size of the uploaded image (0 for original size).
nl: De maximale grootte van de geüploade afbeelding (0 voor originele grootte).

en: Right click protection:
nl: Klik met de rechtermuisknop bescherming:

en: Disable image right click possibility.
nl: Het uitschakelen rechts klikken mogelijkheid.

en: Preload images:
nl: Preload beelden:

en: Count of images:
nl: Telling van beelden:

en: Count of images to preload (0 for all).
nl: Telling van de afbeeldingen om preload (0 voor iedereen).

en: Import from Media Library:
nl: Importeren vanuit Media Library:

en: Enable import from Media Library in file manager.
nl: Activeer import van Media Library in file manager.

en: Enable href attribute:
nl: Activeer href attribuut:

en: Disable this option only if it conflicts with your theme.
nl: Schakel deze optie alleen als het in strijd is met uw thema.

en: Enabling this option the meta description of the image will be automatically filled in image description field.
nl: Door het inschakelen van deze optie, zal de metabeschrijving van de afbeelding automatisch wordengevuld vanuit het afbeelding beschrijving veld.

en: Roles:
nl: Rollen:

en: Choose a user type who can add/edit galleries, images, albums and tags.
nl: Kies een gebruiker type die galeries / bewerken, foto's, albums en tags kunnen toevoegen.

en: Gallery role:
nl: Gallery rol:

en: Only author can change a gallery.
nl: Alleen auteur kan een galerie veranderen.

en: Album role:
nl: Album rol:

en: Only author can change an album.
nl: Alleen auteur kan een album veranderen.

en: Image role:
nl: Afbeelding rol:

en: Only author can change an image.
nl: Alleen auteur kan een beeld wijzigen.

en: Show/hide custom post types:
nl: Toon / verberg aangepaste bericht typen:

en: Show/hide comments for custom post types:
nl: Show / hide opmerkingen voor aangepaste bericht typen:

en: Watermark type:
nl: Watermerk soort:

en: Watermark url:
nl: Watermerk url:

en: Add Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Only .png format is supported.
nl: Alleen PNG-formaat wordt ondersteund.

en: Watermark text:
nl: Watermerk tekst:

en: Watermark size:
nl: Watermerk grootte:

en: Enter size of watermark in percents according to image.
nl: Voer grootte van watermerk in procenten volgens de afbeelding.

en: Watermark font size:
nl: Watermerk lettergrootte:

en: Watermark font style:
nl: Watermerk lettertype:

en: Watermark color:
nl: Watermerk kleur:

en: Watermark opacity:
nl: Watermerk dekking:

en: Opacity value must be in the range of 0 to 100.
nl: Opacity waarde moet in het bereik van 0-100.

en: Watermark position:
nl: Watermerk positie:

en: Advertisement type:
nl: Advertentie Type:

en: Enter absolute image file url or add file from Options page. (.jpg,.jpeg,.png,.gif formats are supported)
nl: Voer absolute beeldbestand url of voeg bestand vanaf pagina Opties. (.jpg, .jpeg, .png, .gif formaten worden ondersteund)

en: Enter a URL to open when the advertisement banner is clicked.
nl: Voer een URL in die zal worden geopend wanneer de advertentie banner wordt geklikt.

en: dvertisement font style:
nl: dvertisement lettertype:

en: Advertisement opacity:
nl: Advertentie dekking:

en: Advertisement position:
nl: Advertentie positie:

en: Enable filmstrip:
nl: Activeer filmstrip:

en: Show Next / Previous buttons:
nl: Toon volgende / vorige knoppen:

en: On hover
nl: Op Hover

en: Always
nl: Altijd

en: Enable comments moderation:
nl: Activeer aanpassen reacties:

en: Enable Email for comments:
nl: Activeer e-mail voor reacties:

en: Enable Captcha for comments:
nl: Activeer captcha voor reacties:

en: Enable original image display button:
nl: Activeer originele beeldweergave knop:

en: Enable download button:
nl: Activeer download-knop:

en: Show images count:
nl: Toon afbeeldingen te tellen:

en: Enable loop:
nl: Activeer lus:

en: Enable AddThis:
nl: Activeer AddThis:

en: profile id:
nl: Gebruikers-ID:

en: Create an account
nl: Maak een account

en: here
nl: hier

en: Number of album columns:
nl: Aantal album kolommen:

en: he gallery images view type in the album.
nl: Hij gallery images soort foto in het album.

en: Show title:
nl: Toon titel:

en: Show album/gallery name:
nl: Toon album / galerie naam:

en: Enable extended album description:
nl: Activeer uitgebreide album beschrijving:

en: Extended album height:
nl: Uitgebreid album hoogte:

en: Slideshow effect:
nl: Diapresentatie effect:

en: Slideshow dimensions:
nl: Diapresentatie afmetingen:

en: Enable autoplay:
nl: Activeer autoplay:

en: Enable shuffle:
nl: Activeer shuffle:

en: Slideshow filmstrip size:
nl: Diapresentatie filmstrip grootte:

en: Title position:
nl: Titel functie:

en: Description position:
nl: Omschrijving positie:

en: Enable slideshow Music:
nl: Activeer diapresentatie muziek:

en: Only
nl: Alleen

en: formats are supported.
nl: formaten worden ondersteund.

en: Width of mosaic as a percentage of container's width.
nl: Breedte mozaïek als percentage van de breedte container.

en: Number of image columns:
nl: Aantal image kolommen:

en: Generated thumbnail dimensions:
nl: Aangemaakte miniatuur afmetingen:

en: The maximum size of the generated thumbnail. Its dimensions should be larger than the ones of the frontend thumbnail.
nl: De maximale grootte van de gegenereerde miniatuur. De afmetingen moet groter zijn dan die van de frontend miniatuur zijn.

en: Frontend thumbnail dimensions:
nl: Frontend thumbnail afmetingen:

en: The default size of the thumbnail which will be displayed in the website.
nl: De standaard grootte van de miniatuur die zal worden getoond op de website.

en: Show image title:
nl: Toon afbeelding titel:

en: Show gallery name:
nl: Toon galerij Naam:

en: Show description in Vertical Masonry view:
nl: Toon beschrijving in Verticale Metselwerk view:

en: Enable image pagination:
nl: Activeer afbeeldingspaginering:

en: Thumbnail click action:
nl: Miniatuur klik actie:

en: pen in a new window:
nl: pen in een nieuw venster:

en: Play icon over the video thumbnail:
nl: Speel icoon over de video thumbnail:

en: Enable image title for Image Browser view:
nl: Activeer afbeeldingstitel voor Image Browser weergave:

en: Enable image description for Image Browser view:
nl: Activeer afbeeldingsbeschrijving voor Image Browser view:

en: Image width for Image Browser view:
nl: Afbeelding breedte voor afbeelding Browser view:

en: Enable image title for Blog Style view:
nl: Activeer afbeeldingstitel voor Blog Stijl weergave:

en: Image width for Blog Style view:
nl: Afbeelding breedte voor Blog Stijl bekijken:

en: Images per page in Blog Style view:
nl: Beelden per pagina in Blog Stijl view:

en: Enable pagination for Blog Style view:
nl: Activeer paginering voor Blog Stijl weergave:

en: hour
nl: uur

en: Minimum 1 min.
nl: Minimaal 1 min.

en: Enable creating Instagram galleries.
nl: Activeer het maken van  Instagram-galerijen.

en: Max. number of images:
nl: Max. aantal beelden:

en: This section allows you to manage the image ratings.
nl: Dit gedeelte kunt u de afbeelding ratings te beheren.

en: This section allows you to create, edit and delete tags.
nl: Dit gedeelte kunt u maken, bewerken en verwijderen van labels.

en: Count
nl: Tellen

en: Add Tag
nl: Tag toevoegen

en: This section allows you to create, edit and delete themes.
nl: Deze sectie maakt het mogelijk om, themas bewerken en verwijderen.

en: Default
nl: Standaard

en: Edit theme
nl: Thema bewerken

en: Create new theme
nl: Maak nieuw thema

en: Solid
nl: Doorgetrokken

en: Dotted
nl: Stippel

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Double
nl: Dubbele

en: Groove
nl: Groef

en: Ridge
nl: Nok

en: Inset
nl: Inzet

en: Outset
nl: Begin

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Midden

en: Right
nl: Rechts

en: Lighter
nl: Lichter

en: Normal
nl: Normaal

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: Rotate
nl: Roteren

en: Scale
nl: Schalen

en: Skew
nl: Hellen

en: Angle
nl: Hoek

en: Star
nl: Ster

en: Bell
nl: Bel

en: Circle
nl: Cirkel

en: Flag
nl: Vlag

en: Heart
nl: Hart

en: Square
nl: Plein

en: This section allows you to add/edit theme.
nl: Dit gedeelte kunt u / bewerken thema toe te voegen.

en: Do you want to reset to default?
nl: Wilt u terugzetten naar standaard?

en: Page Navigation
nl: Pagina Navigatie

en: Margin:
nl: Marge:

en: Border width:
nl: Randdikte:

en: Border style:
nl: Randstijl:

en: Border color:
nl: Randkleur:

en: Border radius:
nl: Rand straal:

en: Use CSS type values.
nl: Gebruik CSS type waarden.

en: Hover effect value:
nl: Hover effect waarde:

en: E.g. Rotate: 10deg, Scale: 1.5, Skew: 10deg.
nl: Bijv. Roteren: 10deg, Schaal: 1.5, Skew: 10deg.

en: Thumbnail background color:
nl: Miniatuur achtergrondkleur:

en: Thumbnail transparency:
nl: Miniatuur transparantie:

en: Full background color:
nl: Full achtergrondkleur:

en: Full background transparency:
nl: Volledige achtergrond transparantie:

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Onder

en: Title font size:
nl: Titel lettergrootte:

en: Title font color:
nl: Titel font color:

en: Title font family:
nl: Titel lettertype familie:

en: Title font weight:
nl: Titel lettertype gewicht:

en: Title box shadow:
nl: Titel box schaduw:

en: Title margin:
nl: Titel margin:

en: Transparency:
nl: Transparantie:

en: Background color:
nl: Achtergrond kleur:

en: Background transparency:
nl: Achtergrond transparantie:

en: Description font size:
nl: Beschrijving lettergrootte:

en: Description font color:
nl: Beschrijving font color:

en: Description font family:
nl: Beschrijving lettertype:

en: Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: Background opacity:
nl: Achtergrond dekking:

en: Right, left buttons size:
nl: Rechts, links knoppen grootte:

en: Play, pause buttons size:
nl: Play, pauze knoppen grootte:

en: Buttons color:
nl: Kleur knopen:

en: Buttons transparency:
nl: Knoppen transparantie:

en: Buttons hover color:
nl: Toetsen zweven kleur:

en: Right, left buttons width:
nl: Rechts, links knoppen Breedte:

en: Right, left buttons height:
nl: Rechts, links knoppen hoogte:

en: Right, left buttons background color:
nl: Rechts, links knoppen achtergrondkleur:

en: Right, left buttons border width:
nl: Rechts, links knoppen grens breedte:

en: Right, left buttons border style:
nl: Rechts, links knoppen grens stijl:

en: Right, left buttons border color:
nl: Rechts, links knoppen grens kleur:

en: Right, left buttons border radius:
nl: Rechts, links knoppen grens radius:

en: Right, left buttons style:
nl: Rechts, links knoppen stijl:

en: Right, left buttons box shadow:
nl: Rechts, knoppen links box schaduw:

en: Filmstrip/Slider bullet position:
nl: Filmstrip / Slider kogel positie:

en: Filmstrip border style:
nl: Filmstrip grens stijl:

en: Filmstrip border color:
nl: Filmstrip grens kleur:

en: Filmstrip border radius:
nl: Filmstrip grens radius:

en: Filmstrip active border width:
nl: Filmstrip actieve grens breedte:

en: Filmstrip active border color:
nl: Filmstrip actieve grens kleur:

en: Filmstrip deactive transparency:
nl: Filmstrip deactive transparantie:

en: Filmstrip right, left buttons background color:
nl: Filmstrip rechts, links knoppen achtergrondkleur:

en: Filmstrip right, left buttons color:
nl: Filmstrip rechts, links kleur knopen:

en: Filmstrip right, left buttons size:
nl: Filmstrip rechts, links knoppen grootte:

en: Slider bullet width:
nl: Slider bullet breedte:

en: Slider bullet height:
nl: Slider bullet hoogte:

en: Slider bullet border radius:
nl: Slider kogel grens radius:

en: Slider bullet background color:
nl: Schuifknop kogel achtergrondkleur:

en: Slider bullet active background color:
nl: Slider kogel actief achtergrondkleur:

en: Slider bullet active border width:
nl: Slider kogel actieve grens breedte:

en: Slider bullet active border color:
nl: Slider kogel actieve grens kleur:

en: Title background color:
nl: Titel achtergrondkleur:

en: Title transparency:
nl: Titel transparantie:

en: Title border radius:
nl: Titel grens radius:

en: Title padding:
nl: Titel padding:

en: Title font size:
nl: Titel lettergrootte:

en: Title color:
nl: Titel kleur:

en: Description background color:
nl: Beschrijving achtergrondkleur:

en: Description transparency:
nl: Beschrijving transparantie:

en: Description border radius:
nl: Beschrijving grens radius:

en: Description padding:
nl: Beschrijving padding:

en: Description color:
nl: Beschrijving kleur:

en: Full border radius:
nl: Volledige grens radius:

en: Full border width:
nl: Volle breedte van de rand:

en: Full border style:
nl: Volledige grens stijl:

en: Full border color:
nl: Full grens kleur:

en: Title alignment:
nl: Titel uitlijning:

en: Font size:
nl: Lettergrootte:

en: Font family:
nl: Lettertype familie:

en: Description margin:
nl: Beschrijving margin:

en: Description border width:
nl: Beschrijving border width:

en: Description border style:
nl: Beschrijving border stijl:

en: Description border color:
nl: Beschrijving border kleur:

en: Thumbnail transition:
nl: Miniatuur overgang:

en: Font weight:
nl: Lettertype gewicht:

en: Back padding:
nl: Rugleuning:

en: Thumbnail margin:
nl: Verkleinde de marge:

en: Thumbnail padding:
nl: Miniatuur padding:

en: Thumbnail border width:
nl: Miniatuur border width:

en: Thumbnail border style:
nl: Miniatuur grens stijl:

en: Thumbnail border color:
nl: Miniatuur grens kleur:

en: Thumbnail border radius:
nl: Miniatuur grens radius:

en: Thumbnail box shadow:
nl: Miniatuur box schaduw:

en: Thumbnail alignment:
nl: Miniatuur uitlijning:

en: Thumbnail hover effect:
nl: Miniatuur hover effect:

en: Thumbnails background color:
nl: Miniaturen achtergrondkleur:

en: Thumbnail background transparency:
nl: Miniatuur achtergrond transparantie:

en: Thumbnail div padding:
nl: Miniatuur div padding:

en: Thumbnail div background color:
nl: Miniatuur div achtergrondkleur:

en: Thumbnail div border width:
nl: Miniatuur div border breedte:

en: humbnail div border style:
nl: Miniatuur div grens stijl:

en: Thumbnail div border color:
nl: Miniatuur div grens kleur:

en: Thumbnail div border radius:
nl: Miniatuur div grens radius:

en: Separator width:
nl: Separator breedte:

en: Separator style:
nl: Separator stijl:

en: Separator color:
nl: Separator kleur:

en: Back font size:
nl: Terug lettergrootte:

en: Back font color:
nl: Terug font color:

en: Back font family:
nl: Terug lettertype familie:

en: Back font weight:
nl: Terug lettertype gewicht:

en: Text div padding:
nl: Tekst div padding:

en: Text div border width:
nl: Tekst div border breedte:

en: Text border style:
nl: Tekst grens stijl:

en: Text border color:
nl: Tekst grens kleur:

en: Text div border radius:
nl: Tekst div grens radius:

en: Text background color:
nl: Tekst achtergrondkleur:

en: Title padding:
nl: Titel padding:

en: Title border width:
nl: Titel border width:

en: Title border style:
nl: Titel grens stijl:

en: Title border color:
nl: Titel grens kleur:

en: Description font weight:
nl: Beschrijving Lettertype gewicht:

en: Description more size:
nl: Beschrijving meer grootte:

en: Description more color:
nl: Beschrijving meer kleur:

en: Buttons and title margin:
nl: Knoppen en de titel margin:

en: Buttons size:
nl: Knoppen Grootte:

en: Buttons and title border width:
nl: Knoppen en titel grens breedte:

en: Buttons and title border style:
nl: Knoppen en titel grens stijl:

en: Buttons and title border color:
nl: Knoppen en titel grens kleur:

en: Buttons and title border radius:
nl: Knoppen en titel grens radius:

en: Buttons and title background color:
nl: Knoppen en titel achtergrondkleur:

en: Buttons and title background transparency:
nl: Knoppen en titel achtergrond transparantie:

en: Buttons or title alignment:
nl: Toetsen of de titel uitlijning:

en: Overlay background color:
nl: Overlay achtergrondkleur:

en: Overlay background transparency:
nl: Overlay achtergrond transparantie:

en: Lightbox background color:
nl: Lightbox achtergrondkleur:

en: Control buttons height:
nl: Bedieningsknoppen hoogte:

en: Control buttons margin (top):
nl: Bedieningsknoppen marge (boven):

en: Control buttons margin (left):
nl: Bedieningsknoppen marge (links):

en: Control buttons position:
nl: Bedieningsknoppen positie:

en: Control buttons background color:
nl: Bedieningsknoppen achtergrondkleur:

en: Control buttons container border radius:
nl: Bedieningsknoppen container grens radius:

en: Control buttons container background transparency:
nl: Bedieningsknoppen container achtergrond transparantie:

en: Control buttons alignment:
nl: Bedieningsknoppen uitlijning:

en: Control buttons color:
nl: Bedieningsknoppen kleur:

en: Control buttons transparency:
nl: Knoppen transparantie:

en: Toggle button height:
nl: Schakelknop hoogte:

en: Toggle button width:
nl: Schakelknop breedte:

en: Close button border radius:
nl: Sluitknop grens radius:

en: Close button border width:
nl: Sluitknop border breedte:

en: Close button border style:
nl: Sluitknop grens stijl:

en: Close button border color:
nl: Sluitknop border kleur:

en: Close button box shadow:
nl: Sluitknop box schaduw:

en: Close button background color:
nl: Sluitknop achtergrondkleur:

en: Close button transparency:
nl: Sluitknop transparantie:

en: Close button width:
nl: Sluitknop breedte:

en: Close button height:
nl: Sluitknop hoogte:

en: Close button top:
nl: Sluitknop top:

en: Close button right:
nl: Sluitknop rechts:

en: Close button size:
nl: Sluitknop grootte:

en: Close button color:
nl: Sluitknop kleur:

en: Fullscreen close button color:
nl: Fullscreen sluitknop kleur:

en: Share buttons color:
nl: Share kleur knopen:

en: Right, left buttons transparency:
nl: Rechts, links knoppen transparantie:

en: Right, left, close buttons hover color:
nl: Rechts, links, sluitknoppen zweven kleur:

en: Right, left buttons color:
nl: Rechts, links kleur knopen:

en: Filmstrip position:
nl: Filmstrip positie:

en: Filmstrip thumbnail margin:
nl: Filmstrip verkleinde de marge:

en: Filmstrip thumbnail border width:
nl: Filmstrip verkleinde border breedte:

en: Filmstrip thumbnail border style:
nl: Filmstrip verkleinde grens stijl:

en: Filmstrip thumbnail border color:
nl: Filmstrip thumbnail randkleur:

en: Filmstrip thumbnail border radius:
nl: Filmstrip verkleinde grens radius:

en: Filmstrip thumbnail active border width:
nl: Filmstrip verkleinde actieve grens breedte:

en: Filmstrip thumbnail active border color:
nl: Filmstrip verkleinde actieve grens kleur:

en: Filmstrip thumbnail deactive transparency:
nl: Filmstrip verkleinde deactive transparantie:

en: Filmstrip right, left button background color:
nl: Filmstrip rechts, links knop achtergrondkleur:

en: Rating position:
nl: Rating positie:

en: Rating alignment:
nl: Rating uitlijning:

en: Rating icon:
nl: Rating icoon:

en: Rating color:
nl: Rating kleur:

en: Rating hover color:
nl: Rating hover kleur:

en: Rating size:
nl: Rating grootte:

en: Rating icon count:
nl: Score icon tellen:

en: Hit counter position:
nl: Hit tellerstand:

en: Hit counter alignment:
nl: Hit counter uitlijning:

en: Hit counter background color:
nl: Hit counter achtergrondkleur:

en: Hit counter background transparency:
nl: Hit counter achtergrond transparantie:

en: Hit counter border width:
nl: Hit counter border breedte:

en: Hit counter border style:
nl: Hit counter grens stijl:

en: Hit counter border color:
nl: Hit counter grens kleur:

en: Hit counter border radius:
nl: Hit counter grens radius:

en: Hit counter font family:
nl: Hit counter lettertype:

en: Hit counter font weight:
nl: Hit counter lettertype gewicht:

en: Hit counter font size:
nl: Hit counter lettergrootte:

en: Info alignment:
nl: Info uitlijning:

en: Info background color:
nl: Info achtergrondkleur:

en: Info background transparency:
nl: Info achtergrond transparantie:

en: Info border style:
nl: Info grens stijl:

en: Info border color:
nl: Info grens kleur:

en: Info border radius:
nl: Info grens radius:

en: Comments Width:
nl: Reacties Breedte:

en: Comments position:
nl: Reacties positie:

en: Comments background color:
nl: Reacties achtergrondkleur:

en: Comments font size:
nl: Reacties lettergrootte:

en: Comments font color:
nl: Reacties font color:

en: Comments font family:
nl: Reacties lettertype familie:

en: Comments author font size:
nl: Reacties auteur lettergrootte:

en: Comments date font size:
nl: Reacties datum lettergrootte:

en: Comments body font size:
nl: Reacties lichaam lettergrootte:

en: Comment input border width:
nl: Commentaar ingang border breedte:

en: omment input border style:
nl: omment ingang grens stijl:

en: Comment input border color:
nl: Commentaar ingang grens kleur:

en: Comment input border radius:
nl: Commentaar ingang grens radius:

en: Comment input padding:
nl: Commentaar ingang padding:

en: Comment input background color:
nl: Commentaar ingang achtergrondkleur:

en: Comment button background color:
nl: Commentaar knop achtergrondkleur:

en: Comment button padding:
nl: Commentaar padding knop:

en: Comment button border width:
nl: Commentaar knop border breedte:

en: Comment button border style:
nl: Commentaar knop border stijl:

en: Comment button border color:
nl: Commentaar knop border kleur:

en: omment button border radius:
nl: omment knop grens radius:

en: Comment separator width:
nl: Commentaar separator breedte:

en: Comment separator style:
nl: Commentaar separator stijl:

en: Comment separator color:
nl: Commentaar separator kleur:

en: Button background color:
nl: Knoop achtergrondkleur:

en: Button background transparency:
nl: Knopachtergrond transparantie:

en: Button transition:
nl: Knop overgang:

en: Position:
nl: Positie:

en: Numbering:
nl: Nummering:

en: Button text:
nl: Knop tekst:

en: Arrow
nl: Pijl

en: Next, previous buttons values.
nl: Volgende, vorige knoppen waarden.

en: Container opacity:
nl: Container dekking:

en: Carousel margin:
nl: Carrousel margin:

en: Image border width:
nl: Afbeelding grens breedte:

en: Image border style:
nl: Beeld De grens stijl:

en: Image border color:
nl: Afbeelding grens kleur:

en: Title background color:
nl: Titel achtergrondkleur:

en: Title opacity:
nl: Titel dekking:

en: Title Font family:
nl: Titel Font familie:

en: Title color:
nl: Titel kleur:

en: Deactivating Photo Gallery plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
nl: Deactiveren Fotogalerij plugin bevat geen gegevens die mogelijk zijn gemaakt verwijderen. Om deze plugin volledig te verwijderen, kunt u deze hier verwijderen.

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
nl: Eenmaal verwijderd, kan dit niet ongedaan worden gemaakt. Je moet een Database Backup plugin van WordPress gebruiken om eerst een back-up van alle gegevens.

en: The following Database Tables will be deleted:
nl: De volgende database tabellen zullen worden verwijderd:

en: Delete the folder containing uploaded images.
nl: Verwijder de map met geüploade afbeeldingen.

en: Do you really want to uninstall Photo Gallery?
nl: Wil je echt wilt Photo Gallery verwijderen?

en: You are About to Uninstall Photo Gallery from WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.
nl: Je gaat verwijderen Fotogalerij van WordPress. \n Dit actie is niet omkeerbaar.

en: The following Database Tables successfully deleted:
nl: De volgende database tabellen succesvol verwijderd:

en: Click Here
nl: Klik hier

en: To Finish the Uninstallation and Photo Gallery will be Deactivated Automatically.
nl: Om het verwijderen te voltooien en Photo Gallery zal automatisch gedeactiveerd.

en: Title:
nl: Titel:

en: First
nl: Eerste

en: Last
nl: Laatste

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Filmstrip height:
nl: Filmstrip hoogte:

en: Show Tag Names:
nl: Toon Tag Namen:

en: page
nl: pagina

en: lightbox
nl: lichtbak

en: Number (0 for all):
nl: Number (0 voor):

en: Transparent Background:
nl: Transparante achtergrond:

en: Background Color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Text Color:
nl: Tekst Kleur:

note: Author of the plugin
en: Rob
nl: Beroven

en: File loading failed
nl: Laden van het bestand is mislukt

en: Are you sure you want to permanently remove selected items?
nl: Bent u zeker dat u de geselecteerde items permanent verwijderen?

en: This will cancel uploads. Continue?
nl: Dit zal uploads annuleren. Doorgaan?

en: Enter directory name
nl: Voer mapnaam

en: Enter new name
nl: Voer nieuwe naam

en: Processing uploaded files...
nl: Verwerking geüploade bestanden ...

en: Up
nl: Omhoog

en: Make a directory
nl: Maak een directory

en: Rename item
nl: Hernoemen punt

en: Copy
nl: Exemplaar

en: Cut
nl: Gesneden

en: Paste
nl: Pasta

en: Remove items
nl: Items verwijderen

en: Upload files
nl: Upload bestanden

en: Media library
nl: Mediatheek

en: View thumbs
nl: Bekijk miniaturen

en: View list
nl: Bekijk lijst

en: To change upload directory go to Options page.
nl: Ga naar pagina Opties om de uploadmap te wijzigen.

en: Add selected images to gallery
nl: Voeg geselecteerde afbeeldingen toe aan galerij

en: Thumbnail Maximum Dimensions:
nl: Miniatuur maximale afmetingen:

en: Back
nl: Terug

en: Image Maximum Dimensions:
nl: Afbeelding maximale afmetingen:

en: Import selected images
nl: Images import geselecteerd

en: Drag files here or click the button below
nl: Sleep bestanden hier of klik op de knop

en: to upload files
nl: om bestanden te uploaden

en: No files to upload
nl: Geen bestanden te uploaden

en: You can't delete default theme
nl: U kunt standaard thema niet verwijderen

en: The item is successfully set as default.
nl: Het item is succesvol ingesteld als standaard.

en: Options Succesfully Saved.
nl: Opties succesvol opgeslagen.

en: A term with the name provided already exists.
nl: Een term met de naam reeds bestaat.

en: Name field is required.
nl: Naam veld is verplicht.

en: The slug must be unique.
nl: De slak moet uniek zijn.

en: Changes must be saved.
nl: Wijzigingen moeten worden opgeslagen.

en: Search
nl: Zoeken

en: of
nl: van

en:  item(s)
nl: artikel (en)

en: Previous
nl: Vorig

en: Next
nl: Volgende

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Load More...
nl: Meer laden...

en: Order by:
nl: Bestelling door:

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
nl: Er is geen thema geselecteerd of het thema is verwijderd.

en: There is no album selected or the album was deleted.
nl: Er is geen album geselecteerd of het album is verwijderd.

en: There are no images in this gallery.
nl: Er zijn geen afbeeldingen in deze galerij.

en: Album is empty.
nl: Album is leeg.

en: Gallery is empty.
nl: Galerij is leeg.

en: Play
nl: Spelen

en: More
nl: Meer

en: Hide
nl: Verbergen

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
nl: Er is geen galerij geselecteerd of de galerie is verwijderd.

en: Show comments
nl: Toon reacties

en: Share on Facebook
nl: Delen op Facebook

en: Share on Twitter
nl: Delen op Twitter

en: Share on Google+
nl: Delen op Google+

en: Pause
nl: Pauze

en: The image has been deleted.
nl: De afbeelding is verwijderd.

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Show info
nl: Toon info

en: Show rating
nl: Toon waardering

en: Open image in original size.
nl: Open afbeelding in oorspronkelijke grootte.

en: Download original image
nl: Download originele foto

en: Rated.
nl: Beoordeeld.

en: Not rated yet.
nl: Nog niet beoordeeld.

en: Votes:
nl: Stemmen:

en: Cancel your rating.
nl: Annuleren je rating.

en: You have already rated.
nl: Je hebt al beoordeeld.

en: Error. Incorrect Verification Code.
nl: Fout. Onjuiste Verificatie Code.

en: Hide Comments
nl: Verbergen Reacties

en: Verification Code
nl: Verificatie code

en: Submit
nl: Voorleggen

en: Your comment is awaiting moderation
nl: je commentaar wacht op aanpassing

en: Delete Comment
nl: Reactie verwijderen

en: Show Comments
nl: Toon commentaren

en: Hide info
nl: Verberg info

en: Hide rating
nl: Verbergen cijfer

en: Restore
nl: Herstellen

en: Advanced  plugin to create unlimited galleries and albums with all modern gallery view options.
nl: Geavanceerde plugin om onbeperkt galeries en albums met alle moderne galerij weergave-opties te creëren.

en: You can download the latest version of your plugins from your %s account.
                After deactivate and delete the current version.
                Install the downloaded latest version of the plugin.
nl: U kunt de nieuwste versie van uw plug-ins n te downloaden van uw %s account. n Na het deactiveren en de huidige versie te verwijderen. \ Installeer de gedownloade laatste versie van de plugin.

en: Current version %s
nl: Huidige versie %s

en: There is a new %s version
nl: Er is een nieuwe %s versie

en: What's new:
nl: Wat is er nieuw:

en: More updates
nl: Meer updates

en: %s is up to date.
nl: %s is up-to-date.

en: Show less
nl: Toon minder
