Cherry Framework - en to nl_NL translation catalogue (23 entries)

en: None
nl_NL: Geen

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Center
nl_NL: Midden

en: Date
nl_NL: Datum

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Checkbox
nl_NL: Vinkbox

en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Inherit
nl_NL: Ge-erft

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Border style
nl_NL: Rand stijl

en: Border color
nl_NL: Rand kleur

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Documentation
nl_NL: Documentatie
