Cherry Framework - en to pl_PL translation catalogue (443 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl_PL: Oops! Strona nie została znaleziona.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or use search.
pl_PL: Wygląda na to, że nic nie zostało znalezione w tej lokalizacji. Może spróbuj użyć jednego z poniższych linków lub skorzystać z wyszukiwarki?

en: Select a page:
pl_PL: Wybierz stronę:

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Main menu
pl_PL: Menu główne

en: Header top static area
pl_PL: Statyczna górna część nagłówka

en: Favicon image
pl_PL: Obrazek Favicon

en: Icon image that is displayed in the browser address bar and browser tab heading.
pl_PL: Ikona, wyświetlana w pasku adresowym przeglądarki i w tytule zakładki przeglądarki.

en: Max icon size: 32x32 px <br>You can also upload favicon for retina displays. Max retina icon size: 152x152 px
pl_PL: Maksymalny rozmiar ikony: 32x32 px <br>Możesz również przesłać favicon dla wyświetlacza Retina. Maksymalny rozmiar takiej ikony: 152x152 px

en: Maintenance mode. <a href="%s" target="_blank">Preview</a>
pl_PL: Tryb konserwacji. <a href="%s" target="_blank">Podgląd</a>

en: Enable/disable maintenance mode.
pl_PL: Włącz/wyłącz tryb konserwacji.

en: Logged in administrator gets full access to the site, while regular visitors will\won't be redirected to the page chosen below.
pl_PL: Zalogowany administrator uzyskuje pełny dostęp do serwisu, a stali użytkownicy są
    ie są przekierowywani na stronę, wybraną poniżej.

en: Maintenance page
pl_PL: Strona konserwacji

en: Select page that regular visitors will see if maintenance mode is enabled.
pl_PL: Wybierz stronę, którą będą widzieć stali użytkownicy, jeśli tryb konserwacji będzie włączony.

en: Document smooth scroll
pl_PL: Płynne przewijanie dokumentu

en: Enable/disable smooth vertical mousewheel scrolling (Chrome browser only).
pl_PL: Włącz/wyłącz płynne przewijanie w pionie przy użyciu myszy (tylko w przeglądarce Chrome).

en: User CSS
pl_PL: Style CSS użytkownika

en: Define custom CSS styling.
pl_PL: Definiowanie niestandardowych stylów CSS.

en: Responsive grid
pl_PL: Siatka elastyczna

en: Enable/disable responsive grid.
pl_PL: Włącz/wyłącz siatkę elastyczną.

en: If for any reason you want to disable responsive layout for your site, you are able to turn it off here.
pl_PL: Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wyłączyć elastyczny układ swojej witryny, możesz to zrobić tutaj.

en: Container width
pl_PL: Szerokość pojemnika

en: Width of header/content/footer container in pixels.
pl_PL: Szerokość pojemnika nagłówka/sekcji treściowej/stopki w pikselach.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: You can choose if you want to display sidebars and how you want to display them.
pl_PL: Możesz włączyć wyświetlenie pasków bocznych i wybrać sposób ich wyświetlenia.

en: Left sidebar
pl_PL: Lewy panel boczny

en: Right sidebar
pl_PL: Prawy panel boczny

en: Left and right sidebar
pl_PL: Lewy i prawy panele boczne

en: Two sidebars on the left
pl_PL: Dwa panele boczne po lewej stronie

en: Two sidebars on the right
pl_PL: Dwa panele boczne po prawej stronie

en: No sidebar
pl_PL: Bez panelu bocznego

en: Blog posts
pl_PL: Posty na blogu

en: Featured Media
pl_PL: Wyróżnione Media

en: Displays Featured Image, Gallery, Audio, Video in blog posts listing depending on post type.
pl_PL: Wyświetla wyróżniony obrazek, galerię, audio, wideo w listingu blogowych postów w zależności od rodzaju posta.

en: Featured Image Size
pl_PL: Rozmiar wyróżnionego obrazka

en: Set dimensions for post featured images.
pl_PL: Ustawić wielkość dla wyróżnionych obrazków w postach.

en: Small
pl_PL: Mały

en: Large
pl_PL: Duży

en: Featured Image Alignment
pl_PL: Wyrównanie wyróżnionego obrazka

en: Set alignment for post featured images.
pl_PL: Ustawić wyrównanie dla wyróżnionych obrazków w postach.

en: None
pl_PL: Brak

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Center
pl_PL: Środek

en: Post content
pl_PL: Treść posta

en: Select how you want to display post content in blog listing
pl_PL: Wybierz sposób wyświetlania treści postów w listingu blogów.

en: The following options are available:<br>`full` - display full post content, <br>`part` - display part of the post (you can specify content part length below), <br>`none` - hide post content.
pl_PL: Dostępne są następujące opcje:<br>`full` - wyświetla całą treść posta, <br>`part` - wyświetla część posta (możesz określić długość części poniżej), <br>`none` - ukrywa treść posta.

en: Part
pl_PL: Część

en: Full
pl_PL: Całość

en: Content Part length
pl_PL: Długość treści posta

en: Specify number of words displayed in blog listing content part. Will not work if post has an excerpt.
pl_PL: Określ liczbę słów, wyświetlanych w sekcji treściowej w listingu blogów. Nie będzie działać, jeśli post zawiera fragment.

en: More button
pl_PL: Więcej przycisków

en: Enable/Disable read more button in blog listing.
pl_PL: Włącz/wyłącz wczytywanie większej ilości przycisków w listingu blogów.

en: More button label
pl_PL: Więcej etykiet przycisków

en: Specify read more button label text.
pl_PL: Uściślij wczytywanie większej ilości tekstu etykiet.

en: read more
pl_PL: dowiedzieć się więcej

en: Featured Image
pl_PL: Wyróżniony obrazek

en: Display featured image on the single post page.
pl_PL: Pokaż wyróżniony obrazek na pojedynczej stronie posta.

en: Size of Featured Image
pl_PL: Rozmiar wyróżnionego obrazka

en: Set dimensions for single post featured images.
pl_PL: Ustaw rozmiary pojedynczych wyróżnionych obrazków w poście.

en: Alignment of Featured Image
pl_PL: Wyrównanie wyróżnionego obrazka

en: Set alignment for single post featured images.
pl_PL: Ustawić wyrównanie pojedynczych wyróżnionych obrazków w poście.

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Enable/disable post navigation block.
pl_PL: Włącz/wyłącz blok nawigacji posta.

en: Author bio
pl_PL: Biogram autora

en: Enable/disable author bio block. Author bio block is displayed on the post page.
pl_PL: Włącz/wyłącz blok biogramu autora. Blok biogramu autora pokazywany jest na stronie posta.

en: Related posts
pl_PL: Powiązane posty

en: Enable/disable related posts block. Related posts block is displayed on the post page.
pl_PL: Włącz/wyłącz blok powiązanych postów. Ten blok jest pokazywany na stronie posta.

en: Allow comments
pl_PL: Pozwolić na komentarze

en: Make sure comments are enabled in Wordpress 'settings->discussion'. For posts that have already been published you need to enable comments individually in post settings.
pl_PL: Sprawdź, czy komentarze są włączone w Wordpressie 'ustawienia->dyskusja'. Dla postów, które już zostały opublikowane, trzeba włączać komentarze indywidualnie w ustawieniach posta.

en: Gallery slider
pl_PL: Slider galerii

en: Replace default Wordpress gallery shortcode with enhanced jQuery carousel.
pl_PL: Zastąp podstawowy shortcode galerii Wordpress ulepszoną karuzelą jQuery.

en: Lightbox for images in a content
pl_PL: Lightbox dla obrazków w sekcji treściowej

en: Automatically adds lightbox for images in a post content.
pl_PL: Automatycznie dodaje lightbox dla obrazków w sekcji treściowej.

en: Date
pl_PL: Data

en: Show/Hide post publication date.
pl_PL: Pokaż/ukryj datę publikacji posta.

en: Author
pl_PL: Autor

en: Show/Hide post author.
pl_PL: Pokaż/ukryj autora posta.

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Show/Hide number of comments.
pl_PL: Pokaż/ukryj liczbę komentarzy.

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Show/Hide post categories.
pl_PL: Pokaż/ukryj kategorie posta.

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Show/Hide post tags.
pl_PL: Pokaż/ukryj tagi postów.

en: Body background
pl_PL: Tło elementu głównego

en: Set background for body container.
pl_PL: Ustawić tło w pojemniku elementu głównego.

en: You can specify background image or color, set background repeat, position and attachment.
pl_PL: Można określić obrazek w tle albo kolor tła, ustawić powtarzanie tła, jego pozycję i przywiązanie.

en: Primary color
pl_PL: Podstawowy kolor

en: Secondary color
pl_PL: Komplementarny kolor

en: Success color
pl_PL: Następujący kolor

en: Info color
pl_PL: Kolor informacji

en: Warning color
pl_PL: Kolor ostrzeżenia

en: Danger color
pl_PL: Kolor niebezpieczeństwa

en: Primary gray color
pl_PL: Główny szary kolor

en: Header Menu Typography
pl_PL: Typografia menu nagłówka

en: Main header navigation typography settings.
pl_PL: Ustawienia typograficzne nawigacji głównego nagłówka.

en: Footer Menu Typography
pl_PL: Typografia menu stopki

en: Main footer navigation typography settings.
pl_PL: Ustawienia typograficzne nawigacji głównej stopki.

en: Arrows markup
pl_PL: Markup strzałek

en: Do you want to generate arrow mark-up?
pl_PL: Chcesz zgenerować mark-up strzałek?

en: Breadcrumbs
pl_PL: Nawigacja okruszkowa

en: Enable/disable breadcrumbs navigation.
pl_PL: Włącz/wyłącz nawigację okruszkową.

en: Page title
pl_PL: Tytuł strony

en: Breadcrumbs mobile
pl_PL: Nawigacja okruszkowa mobilna

en: Enable/disable breadcrumbs on mobile devices.
pl_PL: Włącz/wyłącz nawigację okruszkową na urządzeniach mobilnych.

en: Mobile
pl_PL: Urządzenie mobilne

en: Home page breadcrumbs
pl_PL: Okruszki strony głównej

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Item separator
pl_PL: Separator artykułów

en: Breadcrumbs separator symbol.
pl_PL: Symbol separatora okruszków.

en: Breadcrumbs prefix
pl_PL: Prefiks okruszków

en: Text displayed before breadcrumbs navigation.
pl_PL: Tekst pokazywany przed nawigacją okruszkową.

en: You are here:
pl_PL: Jesteś tutaj:

en: Pagination position
pl_PL: Pozycja paginacji

en: Select your pagination position.
pl_PL: Wybrać pozycję paginacji

en: After posts loop
pl_PL: Po pętli posta

en: Before posts loop
pl_PL: Przed pętlą posta

en: Both
pl_PL: Oba

en: Prev/next buttons
pl_PL: Poprzednie/następne przyciski

en: Show/hide previous and next buttons in pagination.
pl_PL: Pokaż/ukryj poprzednie i następne przyciski w paginacji.

en: Pagination label
pl_PL: Etykieta paginacji

en: Pagination label. Displayed before pagination buttons. Text or HTML can be used.
pl_PL: Etykieta paginacji. Pokazywana przed przyciskiem paginacji. Można użyć tekstu lub HTML-u.

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Prev button label
pl_PL: Poprzednia etykieta przycisku

en: Previous button label text. Text or HTML can be used.
pl_PL: Tekst poprzedniej etykiety przycisku. Można użyć tekstu lub HTML-u.

en: Next button label
pl_PL: Następna etykieta przycisku

en: Next button label text. Text or HTML can be used.
pl_PL: Tekst następnej etykiety przycisku. Można użyć tekstu lub HTML-u.

en: Show all the pages
pl_PL: Pokaż wszystkie strony

en: If set to On, then it will show all of the pages instead of a short list of the pages near the current page.
pl_PL: Jeśli jest włączone, pokaże wszystkie strony zamiast listy stron obok obecnej strony.

en: End size
pl_PL: Rozmiar końcowy

en: How many pages to display either at the top or at the end of the list.
pl_PL: Jak dużo stron jest do wyświetlenia na górze albo na końcu listy.

en: Mid size
pl_PL: Rozmiar środkowy

en: How many numbers to display to either side of current page, but not including current page.
pl_PL: Jak dużo stron jest do wyświetlenia po obu stronach obecnej strony bez niej samej.

en: Background
pl_PL: Tło

en: Header background settings. You can select background color, upload header background image, set its background position, attachment and repeat.
pl_PL: Ustawienia tła nagłówka. Możesz wybrać kolor tła, przesłać obrazek dla tła nagłówka, ustawić pozycję obrazka w tle, przywiązanie i powtórzenie.

en: Grid type
pl_PL: Rodzaj siatki

en: Select layout pattern for header website. Wide layout will fit window width. Boxed layout will have fixed width.
pl_PL: Wybierz schemat układu dla nagłówka strony. Szeroki układ dopasuje się do szerokości okna. Zamknięty układ będzie miał ustaloną szerokość.

en: Wide
pl_PL: Szeroki

en: Boxed
pl_PL: Zamknięty

en: Boxed width
pl_PL: Zamknięta szerokość

en: Header width for `boxed` layout. Should not be more than `Grid -> Container width` value.
pl_PL: Szerokość nagłówka dla zamkniętego układu. Nie może być większa od parametrów `Siatka -> Szerokość pojemnika`.

en: Sticky header
pl_PL: Przyklejający się nagłówek

en: Enable\disable fixed header that sticks to the top.
pl_PL: Włącz/wyłącz przyklejający się do góry strony nagłówek.

en: Sticky selector
pl_PL: Przyklejający się selektor

en: Select the block selector that will be used to build sticky panel. You can use tag name, class name, or id.
pl_PL: Wybierz selektor bloków, który zostanie użyty do zbudowania przyklejającego się panelu. Możesz używać nazwę tagu, nazwę klasy, lub identyfikator.

en: Logo type
pl_PL: Typ logo

en: Select whether you want your main logo to be an image or text.
pl_PL: Wybierz, czy główne logo ma być obrazkiem czy tekstem.

en: If you select "image", you can choose logo image from the media library in the next option, and if you select "text", your WordPress Site Title will be shown instead.
pl_PL: Jeśli ustawisz "obrazek", możesz wybrać obrazek logo z biblioteki mediów w następnej opcji, a jeśli ustawisz "tekst", to będzie pokazywany tytuł strony WordPressa.

en: Logo image
pl_PL: Obrazek logo

en: Click Choose Media button to select logo image from the media library or upload your image.
pl_PL: Kliknij przycisk Wybierz Media, by wybrać obrazek logo z biblioteki mediów lub załadować swój obrazek.

en: Logo typography
pl_PL: Typografia logo

en: Configuration settings for text logo. Here you can select logo font family, size, color, etc.
pl_PL: Konfiguracja ustawień dla tekstu logo. Tutaj możesz wybrać czcionkę, rozmiar, kolor logo itp.

en: Page background settings. You can select background color, upload footer background image, set its background position, attachment and repeat.
pl_PL: Ustawienia tła strony. Możesz wybrać kolor tła, przesłać obrazek dla tła stopki, ustawić jego pozycję, przywiązanie i powtórzenie.

en: Select layout pattern for main website container. Wide layout will fit window width. Boxed layout will have fixed width and left/right indents.
pl_PL: Wybierz schemat układu dla części głównej strony. Szeroki układ dopasuje się do szerokości okna. Układ zamknięty będzie miał ustaloną szerokość.

en: Main content width for `boxed` layout. Should not be more than `Grid -> Container width` value.
pl_PL: Szerokość głównej sekcji treściowej dla układu zamkniętego. Nie powinna być większa od parametrów `Siatka -> Szerokość pojemnika`.

en: Featured Images
pl_PL: Wybrane Obrazy

en: Enable/disable featured images for pages.
pl_PL: Włącz/wyłącz wybrane obrazy dla stron.

en: Page comments
pl_PL: Komentarze na stronie

en: Enable/disable comments for pages by default. For pages that have already been published you need to enable comments individually in page settings.
pl_PL: Włącz/wyłącz domyślne komentarze dla stron. Dla stron, które już zostały opublikowane, trzeba indywidualnie włączyć komentarze w ustawieniach strony.

en: Footer background settings. You can select background color, upload footer background image, set its background position, attachment and repeat.
pl_PL: Ustawienia tła stopki. Możesz wybrać kolor tła, przesłać obrazek tła, ustawić pozycję tła, przywiązanie i powtórzenie.

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Typography settings for footer text.
pl_PL: Ustawienia typograficzne dla tekstu stopki.

en: Select layout pattern for footer website. Wide layout will fit window width. Boxed layout will have fixed width.
pl_PL: Wybierz schemat układu dla stopki witryny. Szeroki układ dopasuje się do szerokości okna. Układ zamknięty będzie miał ustaloną szerokość.

en: Footer width for `boxed` layout. Should not be more than `Grid -> Container width` value.
pl_PL: Szerokość stopki dla układu zamkniętego. Nie może być większa od parametrów `Siatka -> Szerokość pojemnika`.

en: Footer Info text
pl_PL: Tekst informacyjny stopki

en: Set custom text for Footer static info.
pl_PL: Ustaw indywidualny tekst dla informacji statycznych stopki.

en: Select whether you want your footer logo to be an image or text.
pl_PL: Wybierz, czy logo stopki ma być obrazkiem czy tekstem.

en: Body text
pl_PL: Korpus tekstu

en: Main website text typography options.
pl_PL: Opcje typografii głównego tekstu witryny.

en: Link color
pl_PL: Kolor linku

en: Color of links.
pl_PL: Kolor linków.

en: Link hover color
pl_PL: Kolor wskazania linku.

en: Color of links on hover.
pl_PL: Kolor linków wskazywanych.

en: Input text
pl_PL: Tekst wejściowy.

en: Styling text in forms.
pl_PL: Wygląd tekstów w formach.

en: Breadcrumbs typography
pl_PL: Typografia nawigacji okruszkowej.

en: Styling text in breadcrumbs.
pl_PL: Wygląd tekstów w nawigacji okruszkowej.

en: Heading 1
pl_PL: Nagłówek 1

en: H1 heading font settings.
pl_PL: Ustawienia czcionki nagłówka H1

en: Heading 2
pl_PL: Nagłówek 2

en: H2 heading font settings.
pl_PL: Ustawienia czcionki nagłówka H2

en: Heading 3
pl_PL: Nagłówek 3

en: H3 heading font settings.
pl_PL: Ustawienia czcionki nagłówka H3

en: Heading 4
pl_PL: Nagłówek 4

en: H4 heading font settings.
pl_PL: Ustawienia czcionki nagłówka H4

en: Heading 5
pl_PL: Nagłówek 5

en: H5 heading font settings.
pl_PL: Ustawienia czcionki nagłówka H5

en: Heading 6
pl_PL: Nagłówek 6

en: H6 heading font settings.
pl_PL: Ustawienia czcionki nagłówka H6

en: Concatenate/minify CSS
pl_PL: Łączenie/redukowanie CSS

en: Select if you want to merge\minify CSS files for performance optimization.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz zjednoczyć\zredukować pliki CSS dla optymizacji wydajności.

en: Output dynamic CSS into separate file or into style tag.
pl_PL: Wyjście dynamicznego CSS do oddzielnego pliku lub do tagu stylu.

en: Display Cookie Banner?
pl_PL: Czy wyświetlać Banner Cookie?

en: Message
pl_PL: Komunikat

en: Enter the cookie banner message.
pl_PL: Wprowadź komunikat bannera cookie.

en: We use cookies to ensure you get the best experience on our website.
pl_PL: W celu zapewnienia ci komfortowej obsługi naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies.

en: Text input
pl_PL: Wyjście tekstu

en: Regular single line text input field.
pl_PL: Regularna pojedyncza linia pola tekstu wyjścia.

en: Textarea input
pl_PL: wyjście Textarea

en: Multiline text input field ( 16 rows x 20 cols ).
pl_PL: Pole wieloliniowego wejścia tekstu (16 rzędów x 20 kolumn).

en: Select box
pl_PL: Wybierz pole

en: Select box with single option.
pl_PL: Wybierz pole z pojedynczą opcją.

en: Filtered select
pl_PL: Filtrowany wybór

en: Select box with filter option.
pl_PL: Wybierz pole z opcją filtrowania.

en: Multi-select box
pl_PL: Pole multiwybór

en: Select box with multiple select capability.
pl_PL: Wybierz pole z możliwością multi wyboru.

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Checkbox label
pl_PL: Etykieta pola wyboru

en: Regular HTML checkbox.
pl_PL: Normalne pole wyboru HTML.

en: Switcher
pl_PL: Przełącznik

en: Analogue of the regular HTML radio buttons.
pl_PL: Analog standardowych przycisków radiowych HTML.

en: Switcher (alternative)
pl_PL: Przełącznik (alternatywny)

en: Alternative switcher with custom labels.
pl_PL: Alternatywny przełącznik z dowolnymi etykietami.

en: Enabled
pl_PL: Włączony

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony

en: Adds a number input used to define numeric values.
pl_PL: Dodaje numer wejścia użyty do zdefiniowania wartości numerycznych.

en: Draggable slider with stepper. Used to define some numeric value.
pl_PL: Przeciągalny slider ze stepperem.

en: Slider (ranged)
pl_PL: Slider (zakresowy)

en: Draggable slider with range capability. Used to define numeric range.
pl_PL: Przeciągalny slider z opcją zakresu. Używany do definiowania zasięgu numerycznego.

en: Radio buttons
pl_PL: Przyciski radiowe

en: Adds radio buttons group. Lets user select one option from the list.
pl_PL: Dodaje grupę przycisków radiowych. Pozwala użytkownikowi wybrać jedną opcję z listy.

en: Radio buttons (image)
pl_PL: Przyciski radiowe (obrazek)

en: Adds image based radio buttons group. Behaves as HTML radio buttons.
pl_PL: Dodaje opartą o obrazek grupę przycisków radiowych. Zachowują się jak przyciski radiowe HTML.

en: Colorpicker
pl_PL: Paleta barw

en: Adds a color picker.
pl_PL: Dodaje paletę barw.

en: Media library element
pl_PL: Element biblioteki mediów

en: Allows user to add content from Wordpress media library.
pl_PL: Pozwala użytkownikowi dodać treść z biblioteki mediów Wordpressa.

en: Background image
pl_PL: Obrazek tła

en: Allows user to add background image from the media library and define its background settings like background repeat, position, attachment, origin.
pl_PL: Pozwala użytkownikowi dodać obrazek tła z biblioteki mediów i zdefiniować jego ustawienia, m. in. powtórzenie, pozycję, przywiązanie, pochodzenie.

en: Provides typography configuration options such as Google Font family name, font size, line height, style, letter spacing, characters sets, text align and color. Below options you can see font preview.
pl_PL: Zapewnia opcje konfiguracji typografii, takie jak nazwa rodziny Google Font, rozmiar czcionki, wysokość linii, styl, odstęp między literami, zestawy znaków, ułożenie i kolor tekstu. W poniższych opcjach można zobaczyć przegląd czcionek.

en: CSS Editor
pl_PL: Edytor CSS

en: Embedded CSS editor with syntax highlighting.
pl_PL: Wbudowany edytor CSS z podkreślaniem składni.

en: title layout editor
pl_PL: edytor układu tytułu

en: description layout editor
pl_PL: edytor układu opisu

en: Links repeater
pl_PL: Powtarzacz linków

en: This option allows you to create a custom links list. For each link you can define URL, class and label.
pl_PL: Ta opcja pozwala ci tworzyć własne listy linków. Dla każdego linku możesz zdefiniować adres URL, klasę i etykietę.

en: WYSIWYG editor
pl_PL: Edytor WYSIWYG

en: Adds an input section with WYSIWYG editor. Behaves as Wordpress post or page editing area.
pl_PL: Dodaje sekcję wejścia do edytora WYSIWYG. Zachowuje się jak post Wordpressa albo edytorska część strony.

en: General
pl_PL: Główne

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: Layouts
pl_PL: Układy

en: Styling
pl_PL: Stylizacja

en: Color scheme
pl_PL: Schemat kolorów

en: Pagination
pl_PL: Paginacja

en: Page
pl_PL: Strona

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Optimization
pl_PL: Optymalizacja

en: Cookie Banner
pl_PL: Banner Cookie

en: Interface elements (for UI developers)
pl_PL: Elementy interfejsu (dla developerów UI)

en: Primary
pl_PL: Podstawowe

en: Secondary
pl_PL: Dodatkowe

en: Main Sidebar
pl_PL: Główny panel boczny

en: This is the main sidebar if you are using a two or three column site layout option.
pl_PL: To główny panel boczny, jeśli używasz opcji 2- lub 3-kolumnowego układu strony.

en: Secondary Sidebar
pl_PL: Dodatkowy panel boczny

en: This is the secondary sidebar if you are using a three column site layout option.
pl_PL: To dodatkowy panel boczny, jeśli używasz opcji 3-kolumnowego układu strony.

en: Header Sidebar
pl_PL: Panel boczny nagłówka

en: A sidebar located in the header of the site.
pl_PL: Panel boczny zlokalizowany jest w nagłówku strony.

en: Footer Sidebar 1
pl_PL: Panel boczny stopki 1

en: A sidebar located in the footer of the site.
pl_PL: Panel boczny zlokalizowany jest w stopce strony

en: Footer Sidebar 2
pl_PL: Panel boczny strony 2

en: Footer Sidebar 3
pl_PL: Panel boczny strony 3

en: Footer Sidebar 4
pl_PL: Panel boczny strony 4

en: Header Top
pl_PL: Góra nagłówka

en: Header Bottom
pl_PL: Dół nagłówka

en: Showcase Area
pl_PL: Przestrzeń witryny

en: Footer Top
pl_PL: Góra stopki

en: Footer Bottom
pl_PL: Dół stopki

en: Example
pl_PL: Przykład

en: Footer Info
pl_PL: Info stopki

en: Footer Logo
pl_PL: Logo stopki

en: Footer Menu
pl_PL: Menu stopki

en: Footer Sidebars
pl_PL: Panele boczne stopki

en: Header Menu
pl_PL: Menu nagłówka

en: Select MotoSlider to appear in header
pl_PL: Wybierz MotoSlider, żeby on pojawił się w nagłówku

en: Select main theme slider
pl_PL: Wybierz slider motywu przewodniego

en: No Moto Sliders was found
pl_PL: Nie znaleziono Moto Sliderów

en: Search Form
pl_PL: Szukaj formy

en: Please, select a file to import
pl_PL: Proszę wybrać plik do importu

en: Invalid file type
pl_PL: Niewłaściwy typ pliku

en: Cherry Options imported.
pl_PL: Importowane Opcje Cherry.

en: section restored.
pl_PL: sekcja przywrócona

en: All options restored
pl_PL: Wszystkie opcje przywrócone

en: options loaded.
pl_PL: opcje przesłane.

en: Please, select import file
pl_PL: Proszę wybrać plik do importu

en: Statics settings imported.
pl_PL: Statyczne ustawienia importowane.

en: Statics restored
pl_PL: Statyczne ustawienia przywrócone

en: Content
pl_PL: Treść

en: Grid Type
pl_PL: Rodzaj siatki

en: Inherit
pl_PL: Dziedziczny

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Style
pl_PL: Styl

en: Header background
pl_PL: Tło nagłówka

en: No repeat
pl_PL: Brak powtórzeń

en: Repeat All
pl_PL: Powtórz wszystko

en: Repeat Horizontally
pl_PL: Powtórz poziomo

en: Repeat Vertically
pl_PL: Powtórz pionowo

en: Top Left
pl_PL: Góra lewo

en: Top Center
pl_PL: Góra centrum

en: Top Right
pl_PL: Góra prawo

en: Middle Left
pl_PL: Środek lewo

en: Middle Center
pl_PL: Środek centrum

en: Middle Right
pl_PL: Środek prawo

en: Bottom Left
pl_PL: Dół lewo

en: Bottom Center
pl_PL: Dół centrum

en: Bottom Right
pl_PL: Dół prawo

en: Not defined
pl_PL: Niezdefiniowany

en: Scroll Normally
pl_PL: Scrolluj normalnie

en: Fixed in Place
pl_PL: Zatrzymane w miejscu

en: Padding box
pl_PL: Wypełnione pole

en: Border box
pl_PL: Pole brzegu

en: Content box
pl_PL: Pole treści

en: Background Settings
pl_PL: Ustawienia tła

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background %s
pl_PL: %s tła

en: position
pl_PL: pozycja

en: margin
pl_PL: margines

en: border
pl_PL: krawędź

en: padding
pl_PL: wypełnienie

en: size
pl_PL: rozmiar

en: solid
pl_PL: bryła

en: dashed
pl_PL: przerywany

en: dotted
pl_PL: kropkowany

en: double
pl_PL: podwójny

en: groove
pl_PL: bruzda

en: ridge
pl_PL: grzbiet

en: inset
pl_PL: wstawka

en: outset
pl_PL: początek

en: none
pl_PL: żadne

en: Border style
pl_PL: Styl krawędzi

en: Border radius
pl_PL: Zasięg krawędzi

en: Border color
pl_PL: Kolor krawędzi

en: External link
pl_PL: Zewnętrzny link

en: Font class
pl_PL: Klasa czcionki

en: Link label
pl_PL: Etykieta linku

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: -- Select --
pl_PL: -- Wybierz --

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Logged in
pl_PL: Zalogowany

en: Role
pl_PL: Rola

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Custom class
pl_PL: Własna klasa

en: Conditions
pl_PL: Warunki

en: if
pl_PL: jeśli

en: is
pl_PL: jest

en: Add rule
pl_PL: Dodać regułę

en: Available statics
pl_PL: Dostępne informacje statyczne

en: All category pages
pl_PL: Wszystkie strony kategorii

en: Logged In
pl_PL: Zalogowany

en: Logged Out
pl_PL: Wylogowany

en: All author pages
pl_PL: Wszystkie strony autora

en: All tag pages
pl_PL: Wszystkie strony taga

en: All date archives
pl_PL: Całe archiwum daty

en: Daily archives
pl_PL: Dzienne archiwum

en: Monthly archives
pl_PL: Miesięczne archiwum

en: Yearly archives
pl_PL: Roczne archiwum

en: Front page
pl_PL: Strona tytułowa

en: Posts page
pl_PL: Strona postów

en: Archive page
pl_PL: Strona archiwum

en: 404 error page
pl_PL: Strona błędu 404

en: Search results
pl_PL: Szukaj rezultatów

en: Post type:
pl_PL: Rodzaj posta:

en: Static page:
pl_PL: Strona statyczna:

en: All taxonomy pages
pl_PL: Wszystkie strony taksonomii

en: Step Up
pl_PL: Przyśpiesz

en: Step Down
pl_PL: Zwolnij

en: Justify
pl_PL: Uzasadnij

en: Font Family
pl_PL: Rodzina czcionki

en: Standard Webfonts
pl_PL: Standardowe Webfonty

en: Google Webfonts
pl_PL: Webfonty Google

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Line-height
pl_PL: Wysokość linii

en: Letter-spacing
pl_PL: Odległość między literami

en: Font color
pl_PL: Kolor czcionki

en: Text align
pl_PL: Justowanie tekstu

en: Font Style
pl_PL: Styl czcionki

en: Character Sets
pl_PL: Zestawy znaków

en: Browse:
pl_PL: Przeglądaj:

en: 404 Not Found
pl_PL: 404 Nie znaleziono

en: Archives
pl_PL: Archiwum

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Rezultaty dla &#8220;%s&#8221;

en: Page %s
pl_PL: Strona %s

en: Minute %s
pl_PL: Minuta %s

en: Week %s
pl_PL: Tydzień %s

en: Variable not found
pl_PL: Zmienna nie została znaleziona

en: Function does not exist
pl_PL: Funkcja nie istnieje

en: Choose Media
pl_PL: Wybierz media

en: Remove Media
pl_PL: Usuń media

en: On
pl_PL: Włącz

en: Off
pl_PL: Wyłącz

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Cherry Framework 4 documentation
pl_PL: dokumentacja Cherry Framework 4

en: Feel free to view detailed
pl_PL: Przejrzyj szczegółową

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Invalid request
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie

en: Error. Invalid request
pl_PL: Błąd. Nieprawidłowe żądanie

en: Options have been saved
pl_PL: Opcje zostały zapisane

en: Default options backup has been created
pl_PL: Domyślne zaplecze opcji zostało stworzone

en: Default options
pl_PL: Domyślne opcje

en: Save options
pl_PL: Zapisz opcje

en: Restore section
pl_PL: Przywróć sekcję

en: Restore options
pl_PL: Przywróć opcje

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Select file
pl_PL: Wybierz plik

en: Start import
pl_PL: Rozpocznij import

en: Feel free to view details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: Statics have been saved
pl_PL: Informacje statyczne zostały zapisane

en: Default statics backup has been created
pl_PL: Domyślne zaplecze informacji statycznych zostało stworzone

en: Default statics backup has been overwritten
pl_PL: Domyślne zaplecze informacji statycznych zostało przepisane

en: Logged out
pl_PL: Wylogowany

en: Save statics
pl_PL: Zapisz informacje statyczne

en: Restore statics
pl_PL: Przywróć informacje statyczne

en: Export statics
pl_PL: Eksportuj informacje statyczne

en: Default statics
pl_PL: Domyślne informacje statyczne

en: Static Area %d
pl_PL: Pole statyczne %d

en: Static %d
pl_PL: Statyczne %d

en: File %s doesn't exist
pl_PL: Plik %s nie istnieje

en: Doing it wrong
pl_PL: Robi to źle

en: Post Thumbnail
pl_PL: Opublikuj miniaturkę

en: File Size
pl_PL: Rozmiar pliku

en: Mime Type
pl_PL: Typ mima

en: Run Time
pl_PL: Czas trwania

en: Genre
pl_PL: Gatunek

en: Year
pl_PL: Rok

en: %s Info
pl_PL: Info %s

en: &larr; Older Comments
pl_PL: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl_PL: Nowsze komentarze &rarr;

en: %s WordPress Theme
pl_PL: %s Motyw Wordpress

en: Dimensions
pl_PL: Rozmiary

en: Camera
pl_PL: Kamera

en: Aperture
pl_PL: Szczelina

en: Focal Length
pl_PL: Długość ogniskowej

en: International Organization for Standardization
pl_PL: Międzynarodowa Organizacja na rzecz Standaryzacji

en: Related Posts
pl_PL: Powiązane Posty

en: Comment | Comments (%s)
pl_PL[0]: Komentarz
pl_PL[1]: Komentarze (%s)
pl_PL[2]: Komentarze (%s)

en: Comments are closed.
pl_PL: Komentarze są wyłączone.

en: Nothing Found
pl_PL: Nie znaleziono wyników

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl_PL: Gotowy na opublikowanie swojego pierwszego posta? <a href="%1$s">Rozpocznij tutaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl_PL: Przepraszamy, ale nic nie pasowało do twoich terminów wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl_PL: Wygląda, że nie możemy znaleźć tego, czego szukałeś. Prawdopodobnie dalsze szukanie pomoże.
