cherry-shortcodes-templater - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Název

en: Image
cs: Obrázek

en: Content
cs: Obsah

en: Button
cs: Tlačítko

en: Permalink
cs: Odkaz

en: Template
cs: Šablona
