cherry-shortcodes-templater - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: Content
ja: コンテンツ

en: Button
ja: ボタン

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Template
ja: テンプレート
