cherry-shortcodes-templater - en to pl_PL translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Content
pl_PL: Treść

en: Button
pl_PL: Przycisk

en: Template
pl_PL: Szablon
