cherry-shortcodes-templater - en to sk_SK translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Permalink
sk_SK: Trvalý odkaz

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Template
sk_SK: Šablóna
