cherry-shortcodes-templater - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Hình ảnh

en: Content
vi: Nội dung

en: Button
vi: Nút

en: Template
vi: Tiêu bản
