cherry-shortcodes - en to sk_SK translation catalogue (139 entries)

en: All
sk_SK: Všetko

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Media
sk_SK: Médiá

en: Other
sk_SK: Ostatné

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Row
sk_SK: Riadok

en: Type
sk_SK: Typ

en: Class
sk_SK: Trieda

en: Extra CSS class
sk_SK: Extra CSS trieda

en: Row for flexible columns
sk_SK: Riadok pre flexibilné stĺpce

en: Column
sk_SK: Stĺpec

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Offset
sk_SK: Odsadenie

en: No
sk_SK: Nie

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Column content
sk_SK: Obsah stĺpca

en: Flexible and responsive columns
sk_SK: Flexibilné a prispôsobivé/responzívne stĺpce

en: Spacer
sk_SK: Medzerník

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Icon size
sk_SK: Veľkosť ikony

en: Text color
sk_SK: Farba textu

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Title text color
sk_SK: Farba textu nadpisu

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Center
sk_SK: Stred

en: Align
sk_SK: Zarovnanie

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Button text
sk_SK: Text tlačidla

en: Link
sk_SK: Odkaz

en: Button link
sk_SK: Odkaz tlačidla

en: Default
sk_SK: Predvolene

en: Success
sk_SK: Úspešné

en: Warning
sk_SK: Upozornenie

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Small
sk_SK: Malý

en: Fluid
sk_SK: Plávajúce

en: Top
sk_SK: Hore

en: Bottom
sk_SK: Dole

en: Description
sk_SK: Popis

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Button background color
sk_SK: Farba pozadia tlačidla

en: Button text color
sk_SK: Farba textu tlačidla

en: Same tab
sk_SK: Rovnaké okno

en: New tab
sk_SK: Nová karta

en: Target
sk_SK: Cieľ

en: Button link target
sk_SK: Cieľ odkazu tlačidla

en: Styled button
sk_SK: Štýlované tlačidlo

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Posts per page
sk_SK: Príspevkov na stránku

en: Specify number of posts that you want to show. Enter -1 to get all posts
sk_SK: Špecifikujte počet príspekov, ktoré chcete zobraziť. Zadajte -1 ak chcete zobraziť všetky príspevky

en: Post types
sk_SK: Typy príspevkov

en: Select post types. Hold Ctrl key to select multiple post types
sk_SK: Zvoľte typy príspevkov. Stlačte a držte tlačidllo CTRL na klávesnici ak chcete vybrať viac typov príspevkov

en: Taxonomy
sk_SK: Taxonómia

en: Select taxonomy to show posts from
sk_SK: Zvoľte taxonómie pre zobrazenie príspevkov z

en: Terms
sk_SK: Podmienky

en: Select terms to show posts from
sk_SK: Zvoľte podmienky pre zobrazovanie príspevkov

en: Taxonomy term operator
sk_SK: Termín taxonómií operátor

en: Authors
sk_SK: Autori

en: Specify offset to start posts loop not from first post
sk_SK: Špecifikujte odsadenie pre začatie slučky príspevkov nie z prvého príspevku

en: Descending
sk_SK: Zostupne

en: Ascending
sk_SK: Vzostupne

en: Order
sk_SK: Usporiadanie

en: Posts order
sk_SK: Usporiadanie príspevkov

en: Post ID
sk_SK: ID príspevku

en: Post author
sk_SK: Autor príspevku

en: Post title
sk_SK: Názov príspevku

en: Post slug
sk_SK: Skrátená verzia príspevku (slug)

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Last modified date
sk_SK: Dátum poslednej úpravy

en: Post parent
sk_SK: Rodič príspevku

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Comments number
sk_SK: Počet komentárov

en: Menu order
sk_SK: Usporiadanie Menu

en: Order by
sk_SK: Usporiadať podľa

en: Order posts by
sk_SK: Usporiadať príspevky podľa

en: Published
sk_SK: Publikované

en: Pending
sk_SK: Čakajúce na schválenie

en: Draft
sk_SK: Návrh

en: Auto-draft
sk_SK: Auto-návrh

en: Future post
sk_SK: Budúci príspevok

en: Private post
sk_SK: Súkromný príspevok

en: Inherit
sk_SK: Zdediť

en: Trashed
sk_SK: Odstránené

en: Any
sk_SK: Nejaký

en: Post status
sk_SK: Stav príspevku

en: Show only posts with selected status
sk_SK: Zobraziť len príspevky so svoleným stavom

en: Ignore sticky
sk_SK: Ignorovať prilepené

en: Posts
sk_SK: Príspevky

en: Post ID's
sk_SK: ID príspevkov

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
sk_SK: Zadajte čiarkami oddelené ID príspevkov, ktoré chcete zobraziť

en: Custom posts query with customizable template
sk_SK: Vlastné príspevky dotazov s prispôsobiteľnou šablónou

en: Tabs
sk_SK: Záložky

en: Simple
sk_SK: Jednoduché

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Show tabs vertically
sk_SK: Zobraziť záložky vertikálne

en: Tabs container
sk_SK: Kontajner záložiek

en: Tab
sk_SK: Záložka

en: Tab name
sk_SK: Názov záložky

en: Enter tab name
sk_SK: Zadajte názov záložky

en: Tab content
sk_SK: Obsah záložky

en: Single tab
sk_SK: jedna záložka

en: Spoiler title
sk_SK: Názov spojlera

en: Text in spoiler title
sk_SK: Text v názve spojlera

en: Open
sk_SK: Otvoriť

en: Is spoiler content visible by default
sk_SK: Obsah v spojleri v predvolenom nastavení viditeľný

en: Hidden content
sk_SK: Skrytý obsah

en: Spoiler with hidden content
sk_SK: Spojler so skrytým obsahom

en: Accordion
sk_SK: Skladaný

en: Accordion with spoilers
sk_SK: Skladaný so spoilermi

en: Map height
sk_SK: Výška mapy

en: Poster
sk_SK: Plagát

en: Controls
sk_SK: Ovládanie

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Untitled gallery
sk_SK: Nepomenovaná galéria

en: Galleries not found
sk_SK: Galérie neboli nájdené

en: Manage galleries
sk_SK: Spravovať galérie

en: Color
sk_SK: Farba

en: Insert shortcode
sk_SK: Vložiť skrátený kód

en: Search for shortcodes
sk_SK: Hľadajte skrátené kódy

en: Filter by type
sk_SK: Filtrovať podľa typu

en: Shortcode not specified
sk_SK: Skrátený kód nie je špecifikovaný

en: Live preview
sk_SK: Živý náhľad

en: Click to return to the shortcodes list
sk_SK: Kliknite pre návrat do zoznamu skrátených kódov

en: All shortcodes
sk_SK: Všetky skrátené kódy

en: Click to set this value
sk_SK: Kliknite pre nastavenie tejto hodnoty

en: Preview
sk_SK: Ukážka

en: Access denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Posts not found
sk_SK: Príspevky neboli nájdené

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Saving
sk_SK: Ukladanie

en: Saved
sk_SK: Uložené

en: Restore default settings
sk_SK: Obnoviť predvolené nastavenia

en: Label
sk_SK: Štítok

en: For full functionality of this page it is reccomended to enable javascript.
sk_SK: Pre plnú funkčnosť tejto stránky je odporúčané povoliť JavaScript.

en: Settings saved successfully
sk_SK: Nastavenia boli úspešne uložen=

en: Settings reseted successfully
sk_SK: Nastavenia úspešne resetované

en: Title:
sk_SK: Názov:
