cherry-team - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Position
ja: 位置

en: Title:
ja: タイトル:

en: Limit
ja: 制限

en: Descending
ja: 降順

en: Ascending
ja: 昇順

en: Order
ja: 順序

en: Posts order
ja: 投稿順

en: None
ja: なし

en: Post ID
ja: 投稿ID

en: Post author
ja: 投稿者

en: Post title
ja: 投稿タイトル

en: Post slug
ja: 投稿スラッグ

en: Date
ja: 日付

en: Last modified date
ja: 最終更新日

en: Random
ja: ランダム

en: Comments number
ja: コメント数

en: Menu order
ja: メニュー順

en: Order by
ja: 順

en: Order posts by
ja: 投稿順

en: Post ID's
ja: 投稿ID

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
ja: 表示したいIDをカンマで区切って入力

en: Template
ja: テンプレート

en: Class
ja: クラス

en: Extra CSS class
ja: 別のCSSクラス

en: Email
ja: Eメール

en: Title
ja: タイトル
