cherry-team - en to sk_SK translation catalogue (23 entries)

en: Title:
sk_SK: Názov:

en: Descending
sk_SK: Zostupne

en: Ascending
sk_SK: Vzostupne

en: Order
sk_SK: Usporiadanie

en: Posts order
sk_SK: Usporiadanie príspevkov

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Post ID
sk_SK: ID príspevku

en: Post author
sk_SK: Autor príspevku

en: Post title
sk_SK: Názov príspevku

en: Post slug
sk_SK: Skrátená verzia príspevku (slug)

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Last modified date
sk_SK: Dátum poslednej úpravy

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Comments number
sk_SK: Počet komentárov

en: Menu order
sk_SK: Usporiadanie Menu

en: Order by
sk_SK: Usporiadať podľa

en: Order posts by
sk_SK: Usporiadať príspevky podľa

en: Post ID's
sk_SK: ID príspevkov

en: Enter comma separated ID's of the posts that you want to show
sk_SK: Zadajte čiarkami oddelené ID príspevkov, ktoré chcete zobraziť

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: Class
sk_SK: Trieda

en: Extra CSS class
sk_SK: Extra CSS trieda

en: Title
sk_SK: Nadpis
