motopress-cherryframework4 - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Anchor
ja: アンカー

en: Class
ja: クラス

en: Extra CSS class
ja: 別のCSSクラス

en: Click to set this value
ja: この値を設定する場合クリックします。

en: Auto
ja: 自動

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Poster
ja: ポスター

en: Content
ja: コンテンツ
