motopress-cherryframework4 - en to sk_SK translation catalogue (8 entries)

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Class
sk_SK: Trieda

en: Extra CSS class
sk_SK: Extra CSS trieda

en: Click to set this value
sk_SK: Kliknite pre nastavenie tejto hodnoty

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Poster
sk_SK: Plagát

en: Content
sk_SK: Obsah
