motopress-cherryframework4 - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: None
vi: Không có

en: Anchor
vi: Neo

en: Class
vi: Lớp học

en: Extra CSS class
vi: Thêm lớp CSS

en: Click to set this value
vi: Nhấn vào đây để đặt giá trị này

en: Auto
vi: Tự động

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Poster
vi: Áp phích

en: Content
vi: Nội dung
