Cherry Framework - en to sk_SK translation catalogue (22 entries)

en: Small
sk_SK: Malý

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Center
sk_SK: Stred

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Heading 2
sk_SK: Nadpis 2. úrovne

en: Message
sk_SK: Správa

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Slider
sk_SK: Posuvník

en: Pagination
sk_SK: Stránkovanie

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Inherit
sk_SK: Zdediť

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Taxonomy
sk_SK: Taxonómia

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Edit
sk_SK: Upraviť
